TUKS "Sokół Mechanik"
  2009
 



Wyniki VII Mistrzostw Powiatu Tomaszowskiego
w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty


Tomaszów Lubelski, 05.04.2009

Szkoły podstawowe, dziewczęta
1
Kuśmierczuk
Natalia
SP Rachanie
2
Mroczkowska
Anita
ZSP Podhorce
3
Malinowska
Ewa
SP Hubinek
4
Bucior
Agnieszka
SP Hubinek
5
Majewska
Aida
SP Hubinek
5
Potęga
Adriana
SP Tarnoszyn
7
Rorat
Paulina
SP Hubinek
7
Żukowska
Zuzanna
SP 2 Tom. L
9
Buczkowska
Elżbieta
SP Tarnoszyn
9
Ciećko
Barbara
SP Hubinek
9
Kuśmierz
Magdalena
SP Hubinek
9
Rorat
Joanna
SP Hubinek
Szkoły podstawowe, chłopcy
1
Rachfalski
Dawid
SP Tarnoszyn
2
Biszczanik
Tomasz
SP Lubycza
3
Bukowski
Mateusz
SP Tarnoszyn
4
Samek
Rafał
SP 2 Tom. L
5
Konopa
Kamil
SP Tarnoszyn
5
Szałacki
Piotr
SP Lubycza
7
Burda
Szymon
SP Tarnoszyn
7
Cisek
Kacper
SP Rachanie
9
Bartosik
Sylwester
SP 2 Tom. L
9
Dziura
Kamil
SP Jarczów
9
Kłak
Kamil
SP Rachanie
9
Rachfalski
Marcin
SP Tarnoszyn
13
Buczkowski
Łukasz
SP Tarnoszyn
13
Gontarz
Paweł
SP 2 Tom. L
13
Pretko
Kamil
SP Hubinek
13
Rorat
Krystian
SP Hubinek
17
Borowski
Dawid
SP Hubinek
17
Douba
Damian
SP Tarnoszyn
17
Górnik
Kamil
SP Hubinek
17
Mroczkowski
Daniel
SP Podhorce
17
Palak
Artur
SP 2 Tom. L
17
Serba
Mateusz
SP Tarnoszyn
17
Skóżyński
Jakub
SP Rachanie
17
Tytoń
Damian
SP Hubinek
25
Kołek
Kacper
SP Tarnoszyn
25
Litwin
Piotr
SP Hubinek
25
Palak
Andrzej
SP 2 Tom. L
25
Rechul
Jakub
SP Hubinek
25
Różaniecki
Wojciech
SP 2 Tom. L
25
Tryndoch
Norbert
SP Hubinek
Gimnazjum, dziewczęta
1
Szałacka
Dagmara
G Lubycza
2
Wajda
Angelika
G Ulhówek
3
Fus
Katarzyna
G 2 Tom. L
4
Głuszek
Katarzyna
G 2 Tom. L
Gimnazjum, chłopcy
1
Mroczka
Michał
G Rachanie
2
Margol
Patryk
G Bełżec
3
Rachfalski
Dawid
SP Tarnoszyn
4
Biszczanik
Tomasz
SP Lubycza
5
Denys
Tomasz
G 2 Tom. L
5
Wojciechowski
Piotr
G Tyszowce
7
Kuśmierczak
Mateusz
G Bełżec
7
Miecznik
Grzegorz
G 2 Tomaszów
9
Bartosik
Marcin
G 2 Tom. L
9
Bukowski
Mateusz
SP Tarnoszyn
9
Rachański
Mateusz
G Jarczów
9
Wysocki
Tomasz
G Jarczów
13
Borys
Przemysław
G Tyszowce
13
Buczkowski
Łukasz
SP Tarnoszyn
13
Kucharczyk
Dawid
G Ulhówek
13
Majdanik
Fabian
G Lubycza
Szkoły średnie, dziewczęta
1
Wróbel
Karolina
ZS 1 Tom. L
2
Pasieczna
Monika
ZS 1 Tom. L
3
Szałacka
Dagmara
G Lubycza
4
Pieprzowska
Jolanta
II LO Zamość
Szkoły średnie, chłopcy
1
Margol
Patryk
G Bełżec
2
Rachfalski
Dawid
SP Tarnoszyn
3
Mroczka
Michał
G Rachanie
4
Gałka
Damian
ZS Jarosław
5
Samek
Rafał
SP 2 Tom. L
5
Wojciechowski
Piotr
G Tyszowce
7
Miecznik
Grzegorz
G 2 Tom. L
7
Rachfalski
Marcin
SP Tarnoszyn
9
Dziura
Kamil
SP Jarczów
9
Kłak
Kamil
SP Rachanie
9
Kuśmierczak
Mateusz
G Bełżec
9
Winiarczyk
Bartłomiej
ZS 6 Lubycza
13
Bartosik
Sylwester
SP 2 Tom. L
13
Borys
Przemysław
G Tyszowce
13
Cisek
Kacper
SP Rachanie
13
Majdanik
Fabian
G Lubycza
Seniorki
1
Wróbel
Karolina
ZS 1 Tom. L
2
Pasieczna
Monika
ZS 1 Tom. L
3
Szałacka
Dagmara
G Lubycza
Seniorzy
1
Rachański
Artur
TUKS „Sokół”
2
Brzyski
Bartosz
TUKS „Sokół”
3
Gałka
Damian
I LO Jarosław
4
Sieradzki
Robert
TUKS „Sokół”
5
Dziura
Piotr
Jarczów
5
Winiarczyk
Bartłomiej
ZS 6 Lubycza
7
Malinowski
Dariusz
Korhynie
7
Palak
Władysław
Rabinówna

Punktacja zespołowa

Punktacja zespołowa szkół podstawowych
 
SP Hubinek
135
SP Tarnoszyn
117
SP 2 Tomaszów
62
SP Rachanie
47
SP Lubycza
30
ZSP Podhorce
24
SP Jarczów
9
 
 
 
Punktacja zespołowych gimnazjów
 
Gim 2 Tomaszów
63
Gim Bełżec
30
Gim Lubycza
29
Gim Tyszowce
21
Gim Rachanie
20
Gim Jarczów
18
Gim Ulhówek
9
 
Punktacja szkół średnich
 
ZS 1 Tomaszów
38
I LO Jarosław
14
ZS 6 Lubycza K
9

Wyniki końcowe
VII Mistrzostwa Powiatu Dzieci i Młodzieży
w Tenisie Stołowym
o Puchar Starosty
Tomaszów Lubelski 09.10.2009
 
Szkoły podstawowe, dziewczęta, kl. I - IV
1      Żukowska Zuzanna                     SP 2 Tomaszów
2      Kuśmierz Magdalena                   SP Hubinek
3      Ciećko    Barbara                           SP Hubinek
4      Kolbuch Kamila                             SP Tarnoszyn
5      Kaźmierczuk Jagoda                    SP Hubinek
5      Kruk       Weronika                       SP Hubinek
Szkoły podstawowe, chłopcy, kl. I - IV
1      Mroczkowski Daniel                    SP Podhorce
2      Serba      Mateusz                         SP Tarnoszyn
3      Czajka    Kacper                            SP Hubinek
4      Zubiak   Kacper                            SP Tarnoszyn
5      Rechul   Jakub                              SP Hubinek
5      Lisecki   Kamil                              SP Hubinek
7      Borowski Dawid                           SP Hubinek
7      Zabłocki Piotr                                SP Hubinek
9      Albin      Adrian                            SP Tarnoszyn
9      Kochan Jakub                              SP Tarnoszyn
9      Żurowski Paweł                            SP Tarnoszyn
9      Żuk         Wiktor                            SP Hubinek
12    Ścirka     Bartek                             SP Hubinek
12    Górnicki Patryk                             SP Tarnoszyn
Szkoły podstawowe, dziewczęta, kl. V - VI
1      Mroczkowska Anita                    SP Podhorce
2      Majewska Aida                            SP Hubinek
3      Skulik     Klaudia                           SP Tarnoszyn
4      Bucior    Agnieszka                      SP Hubinek
5      Stochmal Magdalena                   SP Tarnoszyn
5      Rorat      Paulina                           SP Hubinek
7      Potęga   Adriana                          SP Tarnoszyn
7      Mejza     Kinga                              SP Tarnoszyn
9      Lewkowicz Amanda                     SP Tarnoszyn
9      Hytryniewicz Ilona                       SP Hubinek
9      Hałasa    Joanna                            SP Hubinek
9      Rębacz   Maria                              SP Tarnoszyn
13    Zubiak   Karolina                         SP Hubinek
Szkoły podstawowe, chłopcy, kl. I - IV
1      Bartosik Sylwester                       SP 2 Tomaszów
2      Burda     Szymon                          SP Tarnoszyn
3      Rachfalski Marcin                        SP Tarnoszyn
4      Wilk       Grzegorz                         SP Hubinek
5      Dziura    Michał                            SP Jarczów
5      Szałacki Piotr                                SP Lubycza
7      Skórzyński Jakub                         SP Podhorce
7      Kłak        Kamil                              SP Rachanie
9      Górnik    Kamil                              SP Hubinek
9      Buczkowski Łukasz                     SP Tarnoszyn
9      Ulhórski Maciej                            SP Tarnoszyn
9      Tryndoch Norbert                        SP Hubinek
13    Tytoń     Damian                           SP Hubinek
13    Cisek      Kacper                            SP Podhorce
13    Wasyl    Maciej                            SP 3 Tomaszów
13    Polak      Mateusz                         SP Tarnoszyn
17    Wawrszyczuk Albert                   SP Tarnoszyn
17    Kolbuch Bartłomiej                       SP Tarnoszyn
17    Kudełka Bartłomiej                       SP 3 Tomaszów
17    Górniak Mateusz                         SP Bełżec
17    Litwin     Piotr                                SP Hubinek
17    Gęborys Tomasz                           SP Tarnoszyn
Gimnazja dziewczęta
1      Szeliga   Justyna                          G Jarczów
2      Kostur   Paulina                           G Jarczów
3      Głuszek Katarzyna                      G 2 Tomaszów
4      Fus         Katarzyna                      G 2 Tomaszów
Gimnazja, chłopcy
1      Mroczka  Michał                            G Rachanie
2      Rachfalski Dawid                         G Ulhówek
3      Biszczanik Tomasz                       G Lubycza
4      Dziura    Kamil                              G Jarczów
5      Rachański Mateusz                     G Jarczów
5      Bartosik Sylwester                       SP 2 Tomaszów
7      Miecznik Grzegorz                        G 2 Tomaszów
7      Szałacki Piotr                                SP Lubycza
9      Konopa Kamil                              G Ulhówek
9      Bukowski Mateusz                      G Ulhówek
9      Samek    Rafał                               G 2 Tomaszów
9      Denys    Tomasz                           G 2 Tomaszów
25    Goch      Adrian                            G 2 Tomaszów
25    Komorkiewicz Damian                 G 2 Tomaszów
25    Pazurek Konrad                           G 2 Tomaszów
25    Gontarz Paweł                              G 2 Tomaszów
Szkoły średnie, dziewczęta
1      Wróbel Karolina                         ZS 1 Tomaszów
2      Szałacka Dagmara                         ZS 1 Tomaszów
3      Majewska Aida                            SP Hubinek
Szkoły średnie, chłopcy
1      Margol   Patryk                             ZS 4 Tomaszów
2      Brzyski   Paweł                              ZS 3 Tomaszów
3      Wojciechowski Piotr                   ZS 4 Tomaszów
4      Winiarczyk Bartłomiej                 ZS 6 Lubycza K
5      Kłak        Kamil                              SP Rachanie
5      Maryńczak Piotr                           ZS 2 Tomaszów
7      Bartosik Marcin                            LO 3 Zamość
7      Mańdziuk Mateusz                      ZS 2 Tomaszów
Seniorki
1      Wróbel Karolina                        
2      Pasieczna Monika                       
3      Szałacka Dagmara                        
Seniorzy
1      Rachański Artur                           Sokół
2      Brzyski   Bartosz                           Sokół
3      Gałka      Damian                           I LO Jarosław
4      Sieradzki Robert                           Sokół
5      Dziura    Piotr                                Jarczów
6      Winiarczyk Bartłomiej                 Lubycza K.
7      Malinowski Dariusz                     Korhynie
8      Palak      Władysław                    Rabinówna
 




Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych
 
 
w Tenisie Stołowym
 
 
Zespół Szkół nr 4 „Sokolnia” 20.10.2009
 
 
Dziewczęta
 
 
1               Wróbel                           Karolina                         ZS 1 Tomaszów L.
2               Rechul                           Marlena                         ZSP Łaszczów
3               Kubiszyn                        Beata                             ZS 1 Tomaszów L.
4               Kusiak                           Agata                             ZS 3 Tomaszów L.
5               Kuczkowicz                    Anna                              ZS 3 Tomaszów L.
6               Depka                             Justyna                            ZS 4 Tomaszów L.
7               Duda                               Kamila                            ZSP Łaszczów
7               Rybińska                         Anna                               ZS 2 Tomaszów L.
9               Pasieczna                        Sylwia                             ZS 2 Tomaszów L.
9               Burda                              Agnieszka                        ZS 2 Tomaszów L.
9               Sawicka                          Ewa-                               ZSP Łaszczów
13             Skrzyńska                       Monika                           ZS 4 Tomaszów L.
 
 
Chłopcy
 
 
1               Margol                          Patryk                            ZS 4 Tomaszów L.
2               Wojciechowski              Piotr                                ZS 4 Tomaszów L.
3               Brzyski                          Paweł                              ZS 3 Tomaszów L.
4               Chudyga                        Marcin                           ZS 4 Tomaszów L.
5               Maryńczak                    Piotr                                ZS 2 Tomaszów L.
6               Czuk                               Paweł                              ZSP Łaszczów
7               Pomykało                       Sebastian                         ZS 2 Tomaszów L.
7               Sak                                 Patryk                              ZS 2 Tomaszów L.
9               Ważny                            Maciej                             ZS 1 Tomaszów L.
9               Kmieć                             Kamil                               ZS 1 Tomaszów L.
9               Szpindor                         Mateusz                           ZS 1 Tomaszów L.
9               Mańdziuk                        Piotr                                ZS 2 Tomaszów L.
 
                 Turniej, z udziałem 25 zawodników, zorganizował Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy „Sokół Mechanik”, działający przy Zespole Szkół nr 4 w Tomaszowie Lubelskim. Do rozgrywek rejonowych awansowali zawodnicy z miejsc I – V.
                 Sędzia główny: Artur Rachański, sekretarz: Stanisław Luchowski, obsługa informatyczna: Mirosław Drzewosz


 
  Buźka, jesteś 59587 odwiedzający mechanik  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=