TUKS "Sokół Mechanik"
  2013
 
Wyniki
XI Mistrzostw Powiatu Tomaszowskiego w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty
 
Tomaszów Lubelski, 14.04.2013
 
Dziewczęta, szkoła podstawowa
1
Dużyńska
Julia
SP Hubinek
2
Gryń
Karolina
SP Telatyn
3
Kaźmierczuk
Jagoda
SP Hubinek
4
Rorat
Wiktoria
SP Hubinek
5
Kolanko
Klaudia
SP Hubinek
5
Słoboda
Aleksandra
SP 2 Tomaszów
7
Śrutwa
Patrycja
SP Hubinek
Chłopcy, szkoła podstawowa
1
Nowosadowski
Karol
SP Telatyn
2
Łyczko
Konrad
SP Michalów
3
Gajewski
Mateusz
SP Podhorce
4
Żuk
Wiktor
SP Hubinek
5
Burak
Adam
SP Gródek
5
Rachański
Patryk
SP Gródek
7
Szwec
Tomasz
SP Młodów
7
Wojciechowski
Szymon
SP Młodów
9
Droździel
Marcin
SP Hubinek
9
Michalski
Bartosz
SP 3 Tomaszów
9
Rechul
Jakub
SP Hubinek
9
Sioma
Michał
SP Wożuczyn
13
Bartecki
Jakub
SP Jarczów
13
Lecyk
Błażej
SP Hubinek
13
Mazurkiewicz
Emil
SP Bełżec
13
Wawryca
Michał
SP Bełżec
17
Czajka
Łukasz
SP Hubinek
17
Koper
Łukasz
SP Hubinek
17
Kuks
Sebastian
SP Bełżec
17
Nieckarz
Damian
SP Wożuczyn
17
Putkowski
Karol
SP Jarczów
17
Witt
Kacper
SP 3 Tomaszów
17
Woszczak
Rafał
SP Bełżec
17
Zieliński
Łukasz
SP 3 Tomaszów
25
Krzysiak
Michał
SP Machnów
25
Wybranowski
Marcin
SP Jarczów
Dziewczęta, gimnazjum
1
Żukowska
Zuzanna
G 2 Tomaszów
2
Mroczkowska
Anita
ZSP Podhorce
3
Rorat
Paulina
G Ulhówek
4
Komadowska
Justyna
G Bełżec
5
Krzaczek
Izabela
G Bełżec
5
Torbiczuk
Aleksandra
G Podhorce
7
Kontkiewicz
Alana
G 2 Tomaszów
7
Słoboda
Aleksandra
SP 2 Tomaszów
9
Kielar
Dominika
G 2 Tomaszów
9
Kozyra
Katarzyna
G 2 Tomaszów
9
Pisarczyk
Patrycja
G Podhorce
Chłopcy, gimnazjum
1
Tworko
Joachim
G Młodów
2
Mroczkowski
Daniel
ZSP Podhorce
3
Nowosadowski
Karol
SP Telatyn
4
Kłak
Sebastian
ZSP Podhorce
5
Palak
Andrzej
G 2 Tomaszów
5
Szałacki
Piotr
Lubycza Król.
7
Łyczko
Konrad
ZSP Michalów
7
Szawara
Jakub
G Bełżec
9
Gajewski
Mateusz
SP Podhorce
9
Kowal
Paweł
G Bełżec
9
Pazurek
Kamil
G 2 Tomaszów
9
Rybiński
Jakub
G 2 Tomaszów
13
Preis
Dariusz
G Bełżec
Dziewczęta, szkoła średnia
1
Mroczkowska
Anita
ZSP Podhorce
2
Antosz
Magdalena
LO Lubaczów
3
Malinowska
Ewa
ZS 3 Tomaszów
4
Rorat
Paulina
G Ulhówek
5
Boćko
Justyna
ZS 3 Tomaszów
5
Górnik
Jolanta
ZS 3 Tomaszów
Chłopcy, szkoła średnia
1
Biszczanik
Tomasz
ZS 4 Tomaszów
2
Margol
Patryk
ZS 4 Tomaszów
3
Dziura
Kamil
ZS 4 Tomaszów
4
Borys
Przemysław
ZS 4 Tomaszów
5
Mroczkowski
Daniel
ZSP Podhorce
5
Wojciechowski
Piotr
ZS 4 Tomaszów
7
Tworko
Joachim
G Młodów
9
Kłak
Sebastian
G Podhorce
9
Palak
Andrzej
G 2 Tomaszów
Seniorki
1
Antosz
Magdalena
LO Lubaczów
Seniorzy
1
Elceser
Arkadiusz
Oleszyce
2
Rachański
Artur
Tomaszów Lub.
3
Biszczanik
Tomasz
Żurawce
4
Margol
Patryk
Belzec
5
Dziura
Piotr
Jarczów
5
Barszcz
Tadeusz
Cewków
7
Mazurek
Konrad
Cieszanów
7
Brzyski
Paweł
Lubycza Król.
9
Dziura
Kamil
Jarczów
9
Gmoch
Marek
Bełżec
9
Nowosadowski
Karol
Telatyn
9
Nowosadowski
Jacek
Telatyn
13
Palak
Władysław
Rabinówna
13
Sieradzki
Robert
Gródek
13
Szałacki
Piotr
G Lubycza
13
Todys
Wojciech
Lubycza Król.
17
Borys
Przemysław
Kazimierówka
17
Chromiec
Kamil
Rabinówna
17
Krupa
Alfred
Łaszczówka
17
Słoboda
Marek
Tomaszów Lub.
17
Todys
Łukasz
Lubycza Król.
17
Tworko
Marek
Opaka

Klasyfikacja zespołowa szkół
 
Szkoły podstawowe
1
SP Hubinek
127 pkt.
2
SP Telatyn
38 pkt.
3
SP Bełżec
30 pkt.
4
SP Gródek
24 pkt.
4
SP Młodów
24 pkt.
6
SP 3 Tomaszów
21 pkt.
7
SP Michalów
18 pkt.
8
ZSP Podhorce
16 pkt.
9
SP Jarczów
15 pkt.
9
SP Wożuczyn
15 pkt.
9
SP 2 Tomaszów
12 pkt.
12
SP Machnów N.
6 pkt.
Gimnazja
1
G 2 Tomaszów
80 pkt.
2
ZSP Podhorce
80 pkt.
3
G Bełżec
56 pkt.
4
G Młodów
20 pkt.
5
G Ulhówek
16 pkt.
5
SP Telatyn
16 pkt.
7
G Lubycza Król.
12 pkt.
7
SP 2 Tomaszów
12 pkt.
7
ZSP Michalów
12 pkt.
Szkoły ponadgimnazjalne
1
ZS 4 Tomaszów
80 pkt.
2
ZSP Podhorce
41 pkt.
3
ZS 3 Tomaszów
40 pkt.
4
LO Lubaczów
18 pkt.
5
G Ulhówek
14pkt.
6
G Młodów
12 pkt.
7
G 2 Tomaszów
9 pkt.


Mistrzostwa Województwa Młodzików
Tomaszów Lubelski - 06.04.2013

Wyniki Mistrzostw:
Młodziczki:
1. Zuzanna Żukowska - TUKS "Sokół Mechanik",
2. Weronika Bichta -  UPKS "Arka" Ryki,
3. Katarzyna Pawlak - KTS "Optima" Lublin,
3. Aleksandra Osuch - LUKS "Fala" Piotrawin

Młodzicy:
1. Mateusz Baranowski - "Lewart" Lubartów,
2. Szymon Seroka - "Dawid" Tarnogród,
3. Przemysław Walaszek - "Bobry" Bobrowniki,
3. Marcin Jaszczuk - "Lewart" Lubartów

Gra podwójna młodziczek:
1. Z. Żukowska, W. Bichta - TUKS "Sokół Mechanik", "Arka" Ryki
2. Patrycja Rycaj, Aleksandra Łuczka - "Trefl" Zamość,
3. Aleksandra Tylus, Katarzyna Pawlak - LUKS Stróża, KTS "Optima" Lublin,
3. Patrycja Stępnicka, Julia Wardal - "Dynamo" Gózd, UPKS "Arka" Ryki.

Gra podwójna młodzików:
1. Mateusz Baranowski, Przemysław Walaszek - "Lewart", "Bobry"
2. Łukasz Drzewiecki, Marcin Jaszczuk - "Lewart" Lubartów,
3. Wojciech Gierula, Szymon Seroka - "Dawid" Tarnogród,
3. Błażej Warpas,  Rafał Błaszczyk - KTS "Optima" Lublin, LUKS Stróża

Gra mieszana:
1. Przemysław Walaszek, Gabriela Jakoniuk - "Bobry" Bobrowniki, "Fala" Piotrawin,
2. Szymon Seroka, Aleksandra Łuczka - "Dawid" Tarnogród, "Trefl" Zamość,
3. Błażej Warpas, Katarzyna Pawlak - KTS "Optima" Lublin,
3. Mateusz Baranowski, Patrycja Rycaj - "Lewart" Lubartów, "Trefl" Zamość


Wyniki
XI Mistrzostw Powiatu Tomaszowskiego
Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym
o Puchar Starosty
 
Tomaszów Lubelski, 26.10.2013
 
Szkoła podstawowa, dziewczęta klasy I - IV
1
Patrycja
Śrutwa
SP Hubinek
2
Jagoda
Cyc
SP Michalów
3
Wiktoria
Żółcińska
SP Michalów
4
Gabriela
Łysiak
SP Hubinek
Szkoła podstawowa, chłopcy klasy I - IV
1
Adrian
Głuszek
SP Telatyn
2
Konrad
Litkowiec
SP Telatyn
3
Kacper
Bil
SP Telatyn
4
Adam
Miazga
SP Telatyn
Szkoła podstawowa, dziewczęta klasy V - VI
1
Julia
Dużyńska
SP Hubinek
2
Sandra
Litwińczuk
SP Tarnawatka
3
Aleksandra
Słoboda
SP 2 Tomaszów
Szkoła podstawowa, chłopcy klasy V - VI
1
Karol
Nowosadowski
SP Telatyn
2
Rafał
Biszczanik
SP Lubycza Król
3
Michał
Sioma
SP Wożuczyn
4
Emil
Mazurkiewicz
SP Bełżec
5
Bartosz
Michalski
SP 3 Tomaszów
5
Roman
Jędruszczak
SP Tarnawatka
7
Kacper
Kapuśniak
SP 3 Tomaszów
7
Krystian
Czop
SP Tarnawatka
9
Jakub
Steczkiewicz
SP 3 Tomaszów
9
Kacper
Witt
SP 3 Tomaszów
9
Michał
Wawryca
SP Bełżec
9
Jakub
Mazur
SP Tarnawatka
13
Mateusz
Kulik
SP 2 Tomaszów
13
Michał
Polkowski
SP 3 Tomaszów
13
Michał
Skalski
SP Bełżec
13
Dawid
Kulik
SP Tarnawatka
17
Kacper
Czykierda
SP 3 Tomaszów
Gimnazja, dziewczęta
1
Zuzanna
Żukowska
G 2 Tomaszów
2
Aleksandra
Torbiczuk
G Podhorce
3
Aleksandra
Słoboda
SP 2 Tomaszów
4
Patrycja
Pisarczyk
G Podhorce
Gimnazja, chłopcy
1
Rafał
Biszczanik
SP Lubycza Król
2
Sebastian
Kłak
G Podhorce
3
Daniel
Mroczkowski
ZSP Podhorce
4
Karol
Nowosadowski
SP Telatyn
5
Andrzej
Palak
G 2 Tomaszów
5
Konrad
Łyczko
G Michalów
7
Dariusz
Preis
G Bełżec
7
Kacper
Iwanicki
ZSiP Tarnawatka
9
Cezary
Kapturkiewicz
G 2 Tomaszów
9
Jakub
Rybiński
G 2 Tomaszów
9
Kacper
Szajewski
G Bełżec
9
Michał
Szawara
G Bełżec
13
Bartosz
Bondyra
G 2 Tomaszów
13
Bartosz
Michalski
SP 3 Tomaszów
13
Michał
Skalski
SP Bełżec
13
Michał
Wawryca
SP Hubinek
17
Maciej
Warzocha
G 2 Tomaszów
Szkoła średnia, dziewczęta
1
Anita
Mroczkowska
ZS 2 Tomaszów
2
Natalia
Kuśmierczyk
ZS 2 Tomaszów
Szkoła średnia, chłopcy
1
Tomasz
Biszczanik
ZS 4 Tomaszów
2
Daniel
Mroczkowski
ZSP Podhorce
3
Sebastian
Kłak
G Podhorce
4
Andrzej
Palak
G 2 Tomaszów
5
Konrad
Łyczko
G Michalów
5
Bartłomiej
Malinowski
ZS 2 Tomaszów
7
Tomasz
Kapuśniak
ZS 3 Tomaszów
7
Dominik
Skalski
ZS 4 Tomaszów
9
Gabriel
Kapuśniak
ZS 3 Tomaszów
9
Patryk
Obirek
ZS 3 Tomaszów
 
Punktacja zespołowa szkół
 
Szkoły podstawowe
1
SP Telatyn
68
2
SP Tarnawatka
60
3
SP 3 Tomaszów
57
4
SP Hubinek
54
5
SP Michalów
34
6
SP Bełżec
32
7
SP 2 Tomaszów
25
8
SP Lubycza Król
18
9
SP Wożuczyn
16
Gimnazja
1
G 2 Tomaszów
65
2
G Podhorce
50
3
G Bełżec
30
4
G Michalów
12
5
ZSiP Tarnawatka
12
Szkoły średnie
1
ZS 2 Tomaszów
40
2
ZS 4 Tomaszów
32
3
ZS 3 Tomaszów
30


 
  Buźka, jesteś 59587 odwiedzający mechanik  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=