TUKS "Sokół Mechanik"
  2011
 
IX Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego o Puchar Starosty

Klasyfikacja indywidualna:

Szkoła podstawowa, dziewczęta

1                  Żukowska                  Zuzanna            SP 2 Tomaszów
2                  Kuśmierz                    Magdalena       SP Hubinek
3                  Pisarczyk                   Patrycja             SP Podhorce
4                  Zubiak                        Karolina            SP Hubinek
5                  Kaźmierczuk              Jagoda              SP Hubinek
6                  Farańczuk                  Sandra               SP Hubinek
7                  Majewska                  Michalina         SP Hubinek
                                        
Gimnazjum, dziewczęta
                                          
1                  Kuśmierczuk             Natalia               ZSP Podhorce
2                  Żukowska                  Zuzanna            SP 2 Tomaszów
3                  Mroczkowska           Anita                 ZSP Podhorce
4                  Pisarczyk                   Patrycja             SP Podhorce
5                  Zubiak                        Karolina            SP Hubinek
6                  Kaźmierczuk              Jagoda              SP Hubinek
7                  Majewska                  Michalina         SP Hubinek
                                                                                  
Szkoła średnia, dziewczęta
1                  Mroczkowska           Anita                 ZSP Podhorce
2                  Żukowska                  Zuzanna            SP 2 Tomaszów
3                  Kuśmierczuk             Natalia               ZSP Podhorce
4                  Czajka                         Marta                G Ulhówek
5                  Sidor                           Agnieszka        ZS 2 Tomaszów
6                  Korzeniewska           Patrycja             ZS 2 Tomaszów
                                                       
Seniorki
                           
1                  Mroczkowska           Anita                 ZSP Podhorce
2                  Kuśmierczuk             Natalia               ZSP Podhorce
3                  Sidor                           Agnieszka        ZS 2 Tomaszów
                              
Szkoła podstawowa, chłopcy
                                                    
1                  Mroczkowski            Daniel                SP Podhorce
2                  Cisek                          Kacper              SP Podhorce
3                  Czajka                         Kacper              SP Hubinek
4                  Lisecki                        Kamil                 SP Hubinek
5                  Biszczanik                  Rafał                  SP Lubycza K.
6                  Rechul                        Jakub                 SP Hubinek
7                  Zabłocki                     Piotr                   SP Hubinek
8                  Gajewski                    Mateusz            SP Podhorce
9                  Żuk                             Wiktor               SP Hubinek
10                Lecyk                         Błażej                 SP Hubinek
                        
Gimnazjum, chłopcy
                                                          
1                  Rachfalski                  Dawid                G Ulhówek
2                  Dziura                         Kamil                 G Jarczów
3                  Bartosik                     Sylwester          G 2 Tomaszów
4                  Biszczanik                  Tomasz             G Lubycza Król
5-6               Gontarz                      Paweł                 G 2 Tomaszów
5-6               Mroczkowski            Daniel                SP Podhorce
7-8               Goch                           Adrian               G 2 Tomaszów
7-8               Różaniecki                 Wojciech          G 2 Tomaszów
9-12             Dziura                         Rafał                  G 2 Tomaszów
9-12             Biszczanik                  Rafał                  SP Lubycza K.
9-12             Cisek                          Kacper              SP Podhorce
9-12             Malec                         Damian              ZSP Szarowola
13-16           Wronka                      Jakub                 G 2 Tomaszów
13-16           Czajka                         Kacper              SP Hubinek
13-16           Gajewski                    Mateusz            SP Podhorce
13-16           Kozak                         Piotr                   ZSP Szarowola
17-24           Kawka                        Jakub                 G 2 Tomaszów
17-24           Kubka                        Tomasz             G 2 Tomaszów
17-24           Paczos                        Jakub                 G 2 Tomaszów
17-24           Lecyk                         Błażej                 SP Hubinek
17-24           Lisecki                        Kamil                 SP Hubinek
17-24           Rechul                        Jakub                 SP Hubinek
17-24           Zabłocki                     Piotr                   SP Hubinek
17-24           Żuk                             Wiktor               SP Hubinek
                                  
Szkoła średnia, chłopcy
                                                
1                  Margol                       Patryk                ZS 4 Tomaszów
2                  Miecznik                    Grzegorz            ZS 2 Tomaszów
3                  Dziura                         Kamil                 G Jarczów
4                  Rachfalski                  Dawid                G Ulhówek
5-6               Bartosik                     Sylwester          G 2 Tomaszów
5-6               Wojciechowski         Piotr                   ZS 4 Tomaszów
7-8               Cisek                          Kacper              SP Podhorce
7-8               Mroczkowski            Daniel                SP Podhorce
9-12             Bartosik                     Marcin              LO 3 Zamość
9-12             Marynicz                   Tomasz             ZS 2 Tomaszów
9-12             Pitura                          Tomasz             ZS 2 Tomaszów
9-12             Szpindor                    Paweł                 ZS 2 Tomaszów
13                Gajewski                    Mateusz            SP Podhorce
                                      
Seniorzy
                                            
1                  Rachański                  Artur                 Tomaszów
2                  Jodłowski                  Zbigniew          Oleszyce
3                  Elceser                       Arkadiusz         Oleszyce
4                  Sieradzki                    Robert               Tomaszów
5-6               Miecznik                    Grzegorz            ZS 2 Tomaszów
5-6               Margol                       Patryk                ZS 4 Tomaszów
7-8               Mazurek                     Konrad              Cieszanów
7-8               Wojciechowski         Piotr                   ZS 4 Tomaszów
9-11             Goch                           Adrian               G 2 Tomaszów
9-11             Bartosik                     Marcin              LO 3 Zamość
9-11             Goch                           Dariusz              Tomaszów

Klasyfikacja zespołowa:

                Szkoły podstawowe:
                                                          
1              SP Hubinek                                140
2              SP Podhorce                              66
3              SP 2 Tomaszów                         20
4              SP Lubycza K.                           12
                                                          
                Szkoły gimnazjalne:             
 
1              G 2 Tomaszów                           88
2              SP Hubinek                                75
3              SP Podhorce                              44
4              ZSP Podhorce                           36
5              G Ulhówek                                20
6              G Jarczów                                  18
6              SP 2 Tomaszów                         18
6              ZSP Szarowola                          18
9              G Lubycza Król                         14
10            SP Lubycza K.                           9
                                                          
                Szkoły średnie:
               
1              ZS 2 Tomaszów                         69
2              ZSP Podhorce                           36
3              SP Podhorce                              33
4              ZS 4 Tomaszów                         32
5              G Ulhówek                                28
6              SP 2 Tomaszów                         18
7              G Jarczów                                  16
8              G 2 Tomaszów                           12
9              LO 3 Zamość                             9



 
 
 
 
Wyniki końcowe IX Mistrzostw Powiatu Tomaszowskiego
 
 
 
Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym
 
 
 
 
Tomaszów Lubelski 22.10.2011
 
 
 
 
Szkoła podstawowa, dziewczęta, klasy 1 – 4
 
1        Maśluk                       Karolina                ZSP Podhorce
2        Dużyńska                   Julia                      SP Hubinek
 
Szkoła podstawowa, chłopcy, klasy 1 – 4
 
1        Biszczanik                  Rafał                     SP Lubycza K.
2        Czajka                       Łukasz                  SP Hubinek
3        Puchalski                    Wojciech              SP Hubinek
 
Szkoła podstawowa, dziewczęta, klasy 5 – 6
 
1        Żukowska                  Zuzanna                SP 2 Tomaszów
2        Ciećko                       Barbara                 SP Telatyn
3        Kuśmierz                    Magda                  SP Hubinek
 
Szkoła podstawowa, chłopcy, klasy 5 – 6
 
1        Mroczkowski             Daniel                   SP Podhorce
2        Lisecki                       Kamil                    SP Hubinek
3        Czajka                       Kacper                 SP Hubinek
 
Gimnazja, dziewczęta
 
1        Mroczkowska            Anita                     ZSP Podhorce
2        Żukowska                  Zuzanna                SP 2 Tomaszów
3        Czajka                       Marta                    G Ulhówek
 
Gimnazja, chłopcy
 
1        Biszczanik                  Tomasz                 G Lubycza Król
2        Samek                       Rafał                     G 2 Tomaszów
3        Dziura                        Kamil                    G Jarczów
 
Szkoła ponadpodstawowa, dziewczęta
 
1        Mroczkowska            Anita                     ZSP Podhorce
2        Żukowska                  Zuzanna                SP 2 Tomaszów
3        Antosz                       Magdalena            Lo Lubaczów
 
Szkoła ponadpodstawowa, chłopcy
 
1        Margol                       Patryk                   ZS 4 Tomaszów
2        Miecznik                    Grzegorz               ZS 2 Tomaszów
3        Biszczanik                  Tomasz                 G Lubycza Król
 
W turnieju udział wzięło 83 zawodników z wielu szkól powiatu tomaszowskiego.

 
  Buźka, jesteś 59587 odwiedzający mechanik  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=