TUKS "Sokół Mechanik"
  2017
 

WYNIKI

XV Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego

w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty Tomaszowskiego

Tomaszów Lubelski, 06.05.2017 r.

Szkoła podstawowa

1          Sylwia            Czop                  SP Tarnawatka

2          Kinga             Śrutwa               SP Hubinek

3          Magdalena   Brodowska       SP Bełżec

 

1          Karol              Mosór                SP 3 Tomaszów

2          Piotr               Grabowski        SP Ulhówek

Gimnazjum

1          Wiktoria        Drążek              G Łaszczów

2          Patrycja        Śrutwa               G Ulhówek

3          Sylwia            Czop                  SP Tarnawatka

                                                              

1          Rafał             Biszczanik        G Lubycza Król.

2          Krystian        Czop                  G Tarnawatka

3          Rafał             Knysz                G Werbkowice

4          Adrian           Okruch              G Narol

5          Kamil             Kozioł               G 1 Tomaszów

6          Daniel            Brodowski        G Bełżec

7          Kacper           Samek               G Tarnawatka

8          Krystian        Kali                    G Tarnawatka

Szkoła średnia

1          Wiktoria        Drążek              G Łaszczów

2          Patrycja        Śrutwa               G Ulhówek

3          Kinga             Śrutwa               SP Hubinek

 

1          Krystian        Czop                  G Tarnawatka

2          Rafał             Biszczanik        G Lubycza Król.

3          Adrian           Okruch              G Narol

4          Daniel            Brodowski        G Bełżec

5          Maciej           Warzocha         SLO Zamość

6          Kamil             Kozioł               G 1 Tomaszów

Seniorzy

1          Sylwia            Czop                  Tarnawatka

2          Magdalena   Brodowska       Bełżec

 

1          Grzegorz        Miecznik           Tomaszów Lub.

2          Tomasz         Biszczanik        Żurawce

3          Rafał             Biszczanik        Żurawce

4          Krystian        Czop                  Tarnawatka

5          Robert           Sieradzki           Gródek

6          Adrian           Okruch              Narol

7          Janusz           Okruch              Kadłubiska

8          Daniel            Czop                  Tarnawatka

9          Tomasz         Samek               Tarnawatka

10       Kamil             Leńczuk            Tomaszów Lub.

11       Rafał             Bajwoluk          Tomaszów Lub.

 

12       Artur              Rachański        Tomaszów Lub.

 
  Buźka, jesteś 59588 odwiedzający mechanik  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=