TUKS "Sokół Mechanik"
  2007
 

 

 WYNIKI KOŃCOWE
 
V Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego Dzieci i Młodzieży
w Tenisie Stołowym
o Puchar Starosty
Tomaszów Lubelski 06.10.2007
 
 
Szkoły podstawowe, klasy I - IV
                                                               
1              Kuśmierczyk Natalia            SP Podhorce
2              Bucior Agnieszka                 SP Hubinek
3              Mroczkowska Anita            SP Podhorce
4              Potęga Adriana                    SP Tarnoszyn
5              Majewska Aida                    SP Hubinek
6              Skulik Klaudia                       SP Tarnoszyn
7-8          Maśluk Paulina                     SP Podhorce
7-8          Wójcik Joanna                      SP Podhorce
                                                               
1              Burda Szymon                      SP Tarnoszyn
2              Kurnik Rafał                          SP Podhorce
3              Skórzyński Jakub                 SP Podhorce
4              Kolak Mateusz                     SP Tarnoszyn
5              Kiecak Mateusz                    SP Podhorce
6              Rachfalski Marcin                SP Tarnoszyn
7-8          Buczkowski Łukasz             SP Tarnoszyn
7-8          Serba Mateusz                      SP Tarnoszyn
9-12        Mroczkowski Daniel            SP Podhorce
9-12        Rechul Jakub                        SP Rubinek
                                                               
Szkoły podstawowe, klasy V - VI
                                                               
1              Kamińska Aleksandra         SP Podhorce
2              Wajda Angelika                   SP Hubinek
3              Kołodziej Angelika              SP Podhorce
4              Kowal Elżbieta                      SP Tarnoszyn
5              Jochymczyk Sandra             SP Tarnoszyn
6              Malinowska Ewa                  SP Hubinek
7-8          Cisło Kamila                          SP Hubinek
7-8          Czajka Marta                         SP Hubinek
9-12        Dzik Diana                             SP Hubinek
9-12        Maryńczak Aleksandra       SP Podhorce
9-12        Piotrowska Sara                    SP Tarnoszyn
9-12        Woś Iwona                           SP Hubinek
13-16      Wiśniewska Monika            SP Podhorce
13-16      Kulaszyński Mateusz          SP Hubinek
                                                               
1              Rachfalski Dawid                 SP Tarnoszyn
2              Buśko Sławomir                    SP Wożuczyn
3              Nowak Rafał                          SP Tarnoszyn
4              Biszczanik Tomasz               SP Lubycza K
5              Bukowski Mateusz              SP Tarnoszyn
6              Czapla Łukasz                       SP Hubinek
7-8          Konopa Kamil                       SP Tarnoszyn
7-8          Kucharczuk Dawid               SP Tarnoszyn
9-12        Buczkowski Marcin             SP Tarnoszyn
9-12        Dołba Kamil                          SP Tarnoszyn
9-12        Dubel Maciej                        SP Tarnoszyn
9-12        Pretko Kamil                          SP Hubinek
13-16      Dołba Damian                       SP Tarnoszyn
13-16      Kawalec Paweł                      SP Hubinek
13-16      Kusy Michał                         SP Podhorce
13-16      Trykacz Jakub                       SP Tarnoszyn
17-24      Puchalski Mirosław             SP Hubinek
17-24      Soltys Jarosław                    SP Rubinek
                                                               
Gimnazja
                                                               
1              Rechul Monika                     G Ulhówek
2              Kołodziej Angelika              SP Podhorce
3              Pasieczna Sylwia                  G Michalów
4              Kielar Anna                           G 2 Tomaszów
5              Danielkiewicz Anna             G Michalów
6              Kowalska Paulina                 G 1 Tomaszów
7-8          Chromiec Natalia                  G 1 Tomaszów
7-8          Prus Ewelina                         G 2 Tomaszów
9-12        Jarczak Izabela                      G 2 Tomaszów
9-12        Łój Agnieszka                      G 1 Tomaszów
9-12        Seń Dominika                        G 1 Tomaszów
9-12        Wójcik Agnieszka                G Podhorce
13-16      Burak Aleksandra                G Bełżec
13-16      Kaźmierczuk Alicja               G 1 Tomaszów
13-16      Kochańska Dominika          G Bełżec
13-16      Piwko Agata                         G 1 Tomaszów
                                                               
1              Ferens Błażej                         G 2 Tomaszów
2              Todys Łukasz                       G Lubycza Król.
3              Gałka Damian                        G Narol
4              Brzyski Paweł                        G Lubycza Król.
5              Brodowski Maciej                G Bełżec
6              Margol Patryk                       G Bełżec
7-8          Miecznik Grzegorz                G 2 Tomaszów
7-8          Winiarczyk Bartłomiej         G Lubycza Król.
9-12        Mańdziuk Mateusz              G Podhorce
9-12        Maryńczak Piotr                   G Podhorce
9-12        Momot Dawid                       G Lubycza Król.
9-12        Zdzioch Michał                    G 1 Tomaszów
13-16      Pępiak Maciej                       G Bełżec
13-16      Skalski Waldemar                 G 2 Tomaszów
13-16      Szpindor Paweł                     G Lubycza Król.
13-16      Witkowski Michał                G 1 Tomaszów
17-24      Chromiec Kamil                    G 2 Tomaszów
17-24      Nieścior Mateusz                 G 1 Tomaszów
17-24      Pępiak Mateusz                    G 1 Tomaszów
17-24      Rachański Michał                G 1 Tomaszów
17-24      Skop Andrzej                        G Nabróż
17-24      Smyk Arkadiusz                   G Nabróż
17-24      Smyk Kamil                           G Nabróż
25            Mańdziuk Bartłomiej            G 2 Tomaszów
                                                               
Szkoły ponadgimnazjalne
                                                               
1              Pasieczna Monika                ZS 1 Tomaszów
2              Wróbel Karolina                   ZS 1 Tomaszów
3              Danielkiewicz Katarzy         ZS 1 Tomaszów
4              Putko Natalia                        ZS 1 Tomaszów
5              Kawka Magda                      ZS 2 Tomaszów
6              Pawłowska Barbara              ZS 2 Tomaszów
7-8          Rybińska Anna                    ZS 2 Tomaszów
7-8          Umińska Mariola                  ZS 2 Tomaszów
9-12        Skrzyńska Anna                   ZS 2 Tomaszów
9-12        Wagner Małgorzta               ZS 2 Tomaszów
                                                               
1              Ferens Błażej                         G 2 Tomaszów
2              Gałka Damian                        G Narol
3              Brzyski Paweł                        G Lubycza Król.
4              Todys Łukasz                       G Lubycza Król.
5              Momot Dawid                       G Lubycza Król.
6              Rogala Andrzej                     ZS 1 Tomaszów
7-8          Pitura Mateusz                     ZS 2 Tomaszów
7-8          Szpindor Paweł                     G Lubycza Król.
9-12        Gałan Marcin                        ZS 2 Tomaszów
9-12        Szałacki Paweł                       ZS 2 Tomaszów
9-12        Winiarczyk Bartłomiej         G Lubycza Król.
13-16      Biszczanik Tomasz               SP Lubycza Król.
13-16      Szpindor Mateusz                ZS 1 Tomaszów
                                                               
Punktacja zespołowa
                                                               
Szkoły podstawowe
                                               
1.         SP Tarnoszyn                248 pkt
2.         SP Podhorce                 178 pkt
3.         SP Hubinek                   118 pkt
4.         SP Wożuczyn                18 pkt
5.         SP Lubycza                  14 pkt
                                               
        Gimnazja
                                               
1.         G 1 Tomaszów              96 pkt
2.         G 2 Tomaszów              88 pkt
3.         G Lubycza Król.            62 pkt
4.         G Bełżec                       51 pkt
5.         G Michalów                  28 pkt
6.         G Podhorce                   27 pkt
7.         G Ulhówek                   20 pkt
8.         G Nabróż                      18 pkt
9.         G Narol                        16 pkt
                                                               
                       Szkoły ponadgimnazjalne
                                                               
1.         ZS 2 Tomaszów            114 pkt
2.         ZS 1 Tomaszów            100 pkt
 
Turniej zorganizował Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy „Sokół Mechanik” przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego reprezentowanego przez wice starostę Jana Wojtowicza, który dokonał oficjalnego otwarcia turnieju i wręczył puchary w najmłodszych kategoriach. W zawodach, zorganizowanych w hali sportowej ZS 1, wzięło udział ponad 100 zawodników z 16 szkół*. Obsada sędziowska: Wioletta Kisz – sekretariat, Robert Sieradzki, Radosław Piwowarski, Artur Rachański – sędzia główny, Mirosław Drzewosz – obsługa informatyczna.
 
* uczniowie ZS 4, mimo zapewnień, jakoś nie dotarli na turniej…po raz kolejny!!!
 
  Buźka, jesteś 59586 odwiedzający mechanik  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=