TUKS "Sokół Mechanik"
  2003
 

 

II OTWARTE MISTRZOSTWA
POWIATU TOMASZÓW LUBELSKI
W TENISIE STOŁOWYM
O PUCHAR STAROSTY
 
TOMASZÓW LUBELSKI 30.03.2003
 
DZIEWCZĘTA SP KL. I – IV /ROCZNIK 1992 I MŁ./
 
1                Burda Agnieszka                         SP Tarnoszyn
2                Tkaczyk Justyna                         SP Chodywańce
3                Pasieczna Sylwia                         SP Michalów
4                Rechul Monika                            SP Hubinek
5 – 6         Pieprzowska Jolanta                   SP Hubinek
                  Krotkie Weronika                        SP Ulhówek
7 – 8         Giergasz Aleksandra                   SP Tarnoszyn
                  Danielkiewicz Anna                     SP Michalów
9 – 12       Sawicka Ewa                                SP Michalów
                  Malec Natalia                              SP 3 Tomaszów
                  Giergasz Katarzyna                    SP Tarnoszyn
                  Duda Kamila                               SP Michalów
 
CHŁOPCY SP KLASY I – IV /ROCZNIK 1992 I MŁ./
 
1                Ferens Błażej                                SP Łaszczów
2                Och Marcin                                    SP Chodywańce
3                Sak Patryk                                     SP Rachanie
4                Brzyski Paweł                              SP Lubycza Król.
5                Malinowski Wojciech                 SP Chodywańce
6                Puszkar Tomasz                          SP Tarnoszyn
7 – 8         Krupa Bartosz                             SP Michalów
                  Kochan Marcin                           SP Tarnoszyn
9 – 12       Wawryszczuk Przemysław        SP Tarnoszyn
                  Pasternak Daniel                          SP Tarnoszyn
                  Kosiba Krzysztof                        SP Michalów
                  Kudełko Kamil                             SP Michalów
13 – 16    Dzik Krystian                                SP Michalow
                  Rachański Michał                        SP 2 Tomaszów
                  Skalski Waldemar                        SP 2 Tomaszów
                  Pieprzowski Patryk                       SP Michalów
17 – 19    Raczkiewicz Marcin                    SP 3 Tomaszów
                  Orzeł Jakub                                   SP 2 Tomaszów
                  Tkaczyk Piotr                                SP 2 Tomaszów L.
 
DZIEWCZĘTA SP KL. V - VI /ROCZNIK 1990 - 1991/
 
I                Putko Natalia                                SP Lubycza Kr.
2                Pasieczna Monika                        SP Michalów
3                Głowala Paulina                           SP Chodywańce
4                Depka Agnieszka                         SP Podhorce
5 - 6          Nowak Justyna                             SP Tarnoszyn
                  Depka Justyna                              SP Podhorce
7 – 8         Czwaniuk Justyna                        SP Michalów
                  Bachniuk Natalia                         SP Hubinek
9 - 12        Goch Joanna                                 SP Lubycza Kr.
                  Przybylska Aneta                         SP Chodywańce
                  ChudygaKatarzyna                     SP Michalów
                  Hałasa Marlena                           SP Tarnoszyn
13 – 16    Maziarz Marta                              SP Podhorce
                  Rak Magdalena                            SP 3 Tomaszów
                  Węzińska Roksana                      SP Ulhówek
                  Wasyluk Aneta                             SP Michalów
17 - 32     Kluczek Justyna                           SP Tarnoszyn
                  Piasecka Joanna                           SP 3 Tomaszów
                  Borysowska P.                              SP 3 Tomaszów
                  Łukowska Marta                          SP Michalów
                  Wróbel Karolina                           SP 3 Tomaszów
                  Zaleska Justyna                            SP 3 Tomaszów
                  Garbacz Julita                               SP 3 Tomaszów
                  Gardias Kaja                                 SP 3 Tomaszów
                  Rybińska Anna                             SP Tarnoszyn
                  Mirosław Wiktoria                       SP 3 Tomaszów
                  Ożóg Justyna                                 SP Tarnoszyn
                  Kubisz Beata                                SP Chodywańce
                  Trynda Klaudia                            SP 3 Tomaszów
                  Wojciechowska K.                       SP 3 Tomaszów
                  Rębacz Sylwia                              SP Tarnoszyn
                  Rybińska Anna                             SP Tarnoszyn
33 – 35    Rachańska Paul                           SP 2 Tomaszów
                  Nowak Małgorzata                      SP Tarnoszyn
                  Witkowska Joanna                      SP 3 Tomaszów
 
CHŁOPCY SP KL. V - VI /ROCZNIK 1990 - 1991/
 
I                Słoboda Rafał                              SP Tarnoszyn
2                Kowalski Wojciech                      SP Tarnoszyn
3                Buczkowski Tomasz                   SP Tarnoszyn
4                Wawryszczuk M.                          SP Tarnoszyn
5 - 6          Sak Daniel                                     SP Rachanie
                  Rybiński Dariusz                          SP Tarnoszyn
7 – 8         Kucharczuk Mat.                         SP Tarnoszyn
                  Chabros Jacek                              SP Ulhówek
9 - 12        Karczmarczyk A.                         SP Chodywańce
                  Chudyga Marcin                          SP Michalów
                  Głowala Woj.                                SP Chodywańce
                  Fornalski Bart.                              SP 3 Tomaszów
13 – 16    Stochmal Marcin                          SP Tarnoszyn
                  Tytoń Wojciech                            SP Ulhówek
                  Słodki Grzegorz                            SP 3 Podhorce
                  Cyc Arkadiusz                              SP Michalów
17 - 32     Zawiślak Arkad.                           SP Chodywańce
                  Radawski Dawid                          SP 3 Tomaszów
                  Tucki Adrian                                 SP Michalów
                  Dziedzic Maciej                            SP Michalów
                  Rejs Mateusz                                SP Michalów
                  Witkowski Maciej                        SP 3 Tomaszów
                  Zubiak Matusz                             SP Gródek
                  Walas Tomasz                              SP Michalów
                  Kudełko Piotr                                SP 3 Tomaszów
                  Bednarski Paweł                           SP Łaszczów
                  Zyza Sławomir                             SP Gródek
                  Leżak Marcin                                SP Gródek
                  Kijko Bartosz                                SP 3 Tomaszów
                  Michalak Piotr                              SP 3 Tomaszów
                  Dziki Sebastian                             SP Tarnoszyn
                  Osiak Karol                                   SP 3 Tomaszów
33 – 35    Pakuła Rafał                                SP 3 Tomaszów
                  Janowski Michał                          SP 2 Tomaszów
                  Szarowolec Adrian                       SP Łaszczów
 
DZIEWCZĘTA GIMNAZJA KL. I – III /ROCZNIK 1987 – 1989/
 
1                Zub Iwona                                     GIM. Ulhówek
2                Gnap Agnieszka                           GIM. 1 Tomaszów
3                Danielkiewicz Katarzyna           GIM. Rachanie
4                Zawiślak Monika                         GIM. Jarczów
5 – 6         Korga Diana                                  GIM. Ulhówek
                  Welcz Aneta                                  GIM. Bełżec
7 – 8         Bartosz Kinga                               GIM. Telatyn
                  Kielar Katarzyna                         GIM. 1 Tomaszów
9 – 12       Żuk Anna                                       GIM. Jarczów
                  Krygier Anna                                 GIM. Ulhówek
                  Pawłowska Barbara                    GIM. Jarczów
                  Mandziuk Joanna                        GIM. 1 Tomaszów
13 – 16    Taras Elżbieta                               GIM. Lubycza Kr.
                  Brzozowska Ewelina                   GIM. Telatyn
 
CHŁOPCY GIMNAZJA KL. I – III /ROCZNIK 1987 - 1989/
 
1                Tydola Fabian                              GIM. Telatyn
2                Misiąg Mateusz                            GIM. Jarczów
3                Celej Arkaiusz                               GIM. Telatyn
4                Brzyski Kamil                               GIM.Lubycza Kr.
5 – 6         Sławiński Tomasz                        GIM.Telatyn
                  Malicki Mateusz                           GIM. 2 Tomaszów
7 – 8         Lorenc Piotr                                   GIM.Lubycza Kr.
                  Dejko Marcin                                GIM. Bełżec
9 – 12       Bartnicki Kamil                            GIM.Telatyn
                  Sycz Mariusz                                 GIM.Lubycza Kr.
                  Ciaputa Marcin                            GIM.Lubycza
                  Putko Piotr                                     GIM.Lubycza Kr.
13 – 16    Seń Tomasz                                   GIM. Rachanie
                  Drej Jarosław                                GIM.Lubycza Kr.
                  Proć Arkadiusz                              GIM. Telatyn
                  Wójcik Maciej                              GIM.Telatyn
17 – 32    Łasocha Damian                          GIM.Lubycza Kr.
                  Buczkowski Robert                      GIM. 2 Tomaszów
                  Witkowski Karol                           GIM. PUBL Tomaszów
                  Raczkiewicz Damian                   GIM. PUBL Tomaszów
                  Zajaczkowski Piotr                      GIM. PUBL Tomaszów
                  Skulik Bartłomiej                         GIM.Lubycza
                  Adamczyk Daniel                        GIM. 1 Tomaszów
                  Jauczak Lukasz                            GIM. Bełżec
                  Szymański Łukasz                       GIM. Susiec
                  Majdanik Tomasz                       GIM. 2 Tomaszów
                  Tulej Paweł                                    GIM. 1 Tomaszów
                  Król Mateusz                                GIM. Susiec
                  Ciećko Tomasz                             GIM. 1 Tomaszów
                  Malec Dariusz                               GIM. PUBL Tomaszów
                  Bartoszek Arkadiusz                   GIM. Susiec
                  Molenda Bartek                           GIM. 2 Tomaszów
33 – 35    Orzeł Michał                                 GIM. 2 Tomaszów
                  Chudyga Piotr                               GIM. Rachanie
                  Pokrywka Patryk                          GIM. Jarczów
 
KATEGORIA : SENIORKI
1                Soból Bogusława                         Tomaszów Lub.
2                Pakuła Aldona                              Tomaszów Lub.
3                Zyza Joanna                                 Tomaszów Lub.
 
KATEGORIA : SENIORZY STARSI
1                Gwiazdowski Bogdan                  Tomaszów Lub.
2                Cioch Andrzej                               Tomaszów Lub.
3                Pszeniczka Mieczysław                                   Tomaszów Lub.

 
MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 4
W TENISIE STOŁOWYM
10 GRUDNIA 2003 ROKU
 
 
1                  Zbroniec Agnieszka II b
2                  Groszek Dorota II b
                    
1                  Misiąg Mateusz I a
2                  Winiarski Piotr    III z
3                  Bartosz Tomasz    II r
4                  Szewczuk Damian   IIg
5 – 6            Żarski Grzegorz II g
5 - 6             Czachor Daniel   IV t
7 – 8            Stonik Łukasz I os
7 - 8             Walewander Wojciech   II h
9 - 12           Woźniak Piotr   Id
9 - 12           Fedzioryna Radosław   I os
9 - 12           Czuwara Jakub I d
9 - 12           Rachański Paweł  II e
13 - 16         Wenc Michał   I g
13 - 16         Wawryszczuk Sławomir   I g
13 - 16         Przybylski Piotr   II b
13 - 16         Pokrywka Zbigniew   III o
17 - 24         Grabczuk Łukasz V l
17 - 24         Mikuła Krzysztof   IVm
17 - 24         Kraczek Dariusz   I r
17 - 24         Pilipiec Wojciech    II h
17 - 24         Socki Marek   II b
17 - 24         Przybysławski Robert    IVm
17 - 24         Brytan Paweł   II g
17 - 24         Baran Rafał    IV t
26 - 32         Dubas Michał   II b
26 - 32         Pankiewicz Krzysztof    I h
26 - 32         Kurzyński Rafał   I e
26 - 32         Czarnecki Paweł   III o
26 - 32         Turczanik Mirosław V l
26 - 32         Bednarz Paweł   I r
26 - 32         Wór Kamil   II h
26 - 32         Wybranowski Kamil I z
33 – 40        Majdanik Tomasz   Ib
33 – 40        Szponar Sebastian I b
33 – 40        Tetyk Paweł I h
33 – 40        Byś Damian II c
33 – 40        Lipka Łukasz II c
33 – 40        Gmurkowski Dariusz I e
33 – 40        Piskor Karol II f
33 – 40        Król Aleksander II f
                    
W zawodach łącznie wystartowało 42 uczestników
Organizator: TUKS„ Sokół Mechanik”/Artur Rachański i Mirosław Drzewosz/

 
  Buźka, jesteś 60275 odwiedzający mechanik  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=