Wyniki
XII Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego
Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty
Tomaszów Lubelski, 09.11.2014
Szkoła Podstawowa kl. 1-4 dziewczęta
|
1
|
Łysiak
|
Gabriela
|
SP Hubinek
|
2
|
Czop
|
Sylwia
|
ZSiP Tarnawatka
|
3
|
Żuk
|
Gabriela
|
SP Hubinek
|
4
|
Śrutwa
|
Kinga
|
SP Hubinek
|
Szkoła Podstawowa kl. 5-6 dziewczęta
|
1
|
Śrutwa
|
Patrycja
|
SP Hubinek
|
2
|
Smutniak
|
Żaneta
|
SP Hubinek
|
3
|
Dudek
|
Amelia
|
SP Hubinek
|
Szkoła Podstawowa kl.5-6 chłopcy
|
1
|
Litkowiec
|
Konrad
|
SP Telatyn
|
2
|
Dudek
|
Konrad
|
SP Hubinek
|
3
|
Kozioł
|
Kamil
|
SP 3 Tomaszów
|
4
|
Kawalec
|
Piotr
|
SP Hubinek
|
5
|
Kozioł
|
Kuba
|
SP 3 Tomaszów
|
6
|
Kowalczuk
|
Łukasz
|
SP 3 Tomaszów
|
Gimnazjum - dziewczęta
|
1
|
Żukowska
|
Zuzanna
|
G 2 Tomaszów
|
2
|
Śrutwa
|
Patrycja
|
SP Hubinek
|
3
|
Smutniak
|
Żaneta
|
SP Hubinek
|
4
|
Dudek
|
Amelia
|
SP Hubinek
|
Gimnazjum - chłopcy
|
1
|
Kłak
|
Sebastian
|
G Podhorce
|
2
|
Palak
|
Andrzej
|
G 2 Tomaszów
|
3
|
Nowosadowski
|
Karol
|
G Telatyn
|
4
|
Mroczkowski
|
Daniel
|
ZSP Podhorce
|
5
|
Biszczanik
|
Rafał
|
G Lubycza
|
5
|
Czop
|
Krystian
|
ZSi P Tarnawatka
|
7
|
Michalski
|
Bartosz
|
G 1 Tomaszów
|
7
|
Iwanicki
|
Kacper
|
ZSiP Tarnawatka
|
9
|
Litkowiec
|
Konrad
|
SP Telatyn
|
9
|
Mazurkiewicz
|
Emil
|
G 1 Tomaszów
|
9
|
Frańczuk
|
Dawid
|
G Michalów
|
9
|
Żuk
|
Wiktor
|
G Ulhówek
|
13
|
Kulik
|
Dawid
|
ZSiP Tarnawatka
|
13
|
Radomski
|
Mario
|
G Rachanie
|
13
|
Steczkiewicz
|
Jakub
|
G 1 Tomaszów
|
13
|
Kuźniarski
|
Maciej
|
G Rachanie
|
17
|
Kapturkiewicz
|
Cezary
|
G 2 Tomaszów
|
17
|
Barszczewski
|
Jakub
|
G 2 Tomaszów
|
17
|
Bondyra
|
Bartosz
|
G 2 Tomaszów
|
17
|
Warzocha
|
Maciej
|
G 2 Tomaszów
|
17
|
Szokało
|
Damian
|
ZSiP Tarnawatka
|
17
|
Sioma
|
Michał
|
G Rachanie
|
Szkoła średnia, chłopcy
|
1
|
Biszczanik
|
Tomasz
|
ZS 4 Tomaszów
|
2
|
Malinowski
|
Bartłomiej
|
ZS 2 Tomaszów
|
3
|
Biszczanik
|
Rafał
|
G Lubycza
|
Punktacja zespołowa Szkół Podstawowych
1
|
SP Hubinek
|
158
|
2
|
SP 3 Tomaszów
|
38
|
3
|
SP Telatyn
|
20
|
4
|
ZSiP Tarnawatka
|
18
|
Punktacja zespołowa Gimnazjów
1
|
G 2 Tomaszów
|
62
|
2
|
SP Hubinek
|
48
|
3
|
ZSiP Tarnawatka
|
37
|
4
|
ZSP Podhorce
|
34
|
5
|
G 1 Tomaszów
|
29
|
6
|
G Telatyn
|
16
|
7
|
G Lubycza
|
11
|
8
|
G Michalów
|
9
|
9
|
G Ulhówek
|
9
|
10
|
SP Telatyn
|
9
|
Punktacja zespołowa Szkoły średnie
1
|
ZS 4 Tomaszów
|
20
|
2
|
ZS 2 Tomaszów
|
18
|
3
|
G Lubycza
|
16
|
Wyniki końcowe
Powiatowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym
Tomaszów Lubelski, 23.10.2014, „Sokolnia” przy ZS 4
Dziewczęta
1
|
Mroczkowska
|
Anita
|
ZS 2 Tomaszów Lub.
|
2
|
Kuśmierczuk
|
Natalia
|
ZS 2 Tomaszów Lub.
|
3
|
Czajka
|
Marta
|
ZS 2 Tomaszów Lub.
|
4
|
Komadowska
|
Justyna
|
ZS 2 Tomaszów Lub.
|
5
|
Rorat
|
Paulina
|
ZS 3 Tomaszów Lub.
|
6
|
Malec
|
Magda
|
ZS 1 Tomaszów Lub.
|
7-8
|
Sarzyńska
|
Natalia
|
ZS 1 Tomaszów Lub.
|
7-8
|
Malinowska
|
Ewa
|
ZS 3 Tomaszów Lub.
|
9
|
Pisarczyk
|
Patrycja
|
ZS 2 Tomaszów Lub.
|
Chłopcy
1
|
Biszczanik
|
Tomasz
|
ZS 4 Tomaszów Lub.
|
2
|
Rachfalski
|
Dawid
|
ZS 2 Tomaszów Lub.
|
3
|
Dziura
|
Kamil
|
ZS 4 Tomaszów Lub.
|
4
|
Nowak
|
Rafał
|
ZS 3 Tomaszów Lub.
|
5
|
Malinowski
|
Bartosz
|
ZS 2 Tomaszów Lub.
|
6
|
Bartosik
|
Sylwester
|
ZS 2 Tomaszów Lub.
|
7-8
|
Samek
|
Rafał
|
ZS 3 Tomaszów Lub.
|
7-8
|
Kłak
|
Kamil
|
ZS 2 Tomaszów Lub.
|
9-12
|
Komadowski
|
Kamil
|
ZS 1 Tomaszów Lub.
|
9-12
|
Chudyga
|
Krystian
|
ZS 4 Tomaszów Lub.
|
9-12
|
Gęborys
|
Tomasz
|
ZS 1 Tomaszów Lub.
|
9-12
|
Majdan
|
Wojciech
|
ZS 4 Tomaszów Lub.
|
13-16
|
Kowal
|
Paweł
|
ZS 1 Tomaszów Lub.
|
13-16
|
Czop
|
Karol
|
ZS 2 Tomaszów Lub.
|
13-16
|
Hordyj
|
Przemysław
|
ZSW w Tomaszowie Lub.
|
13-16
|
Sieraczyński
|
Mateusz
|
ZSW w Tomaszowie Lub.
|
17-18
|
Góra
|
Kamil
|
ZS 1 Tomaszów Lub.
|
17-18
|
Jarczak
|
Gabriel
|
ZS 1 Tomaszów Lub.
|
Organizacja i sędziowanie: TUKS „Sokół Mechanik” Artur Rachański i Mirosław Drzewosz
Wyniki
XII Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego
w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty
Tomaszów Lubelski, 22.03.2014
Szkoła Podstawowa - dziewczęta
|
1
|
Dużyńska
|
Julia
|
SP Hubinek
|
2
|
Śrutwa
|
Patrycja
|
SP Hubinek
|
3
|
Słoboda
|
Aleksandra
|
SP 2 Tomaszów
|
4
|
Żółcińska
|
Wiktoria
|
SP Michalów
|
5
|
Żuk
|
Gabriela
|
SP Hubinek
|
6
|
Śrutwa
|
Kinga
|
SP Hubinek
|
7
|
Dudek
|
Amelia
|
SP Hubinek
|
Szkoła Podstawowa - chłopcy
|
1
|
Biszczanik
|
Rafał
|
SP Lubycza Król
|
2
|
Czop
|
Krystian
|
SP Tarnawatka
|
3
|
Wojciechowski
|
Szymon
|
SP Młodów
|
4
|
Litkowiec
|
Konrad
|
SP Telatyn
|
5
|
Mazur
|
Jakub
|
SP Tarnawatka
|
5
|
Flasiński
|
Cezary
|
SP Tarnoszyn
|
7
|
Rachański
|
Patryk
|
SP Gródek
|
7
|
Przykaza
|
Bartłomiej
|
SP Tarnawatka
|
9
|
Michalski
|
Bartosz
|
SP 3 Tomaszów
|
9
|
Czajka
|
Łukasz
|
SP Hubinek
|
9
|
Kulik
|
Dawid
|
SP Tarnawatka
|
9
|
Kulik
|
Kamil
|
SP Tarnawatka
|
13
|
Witt
|
Kacper
|
SP 3 Tomaszów
|
13
|
Mazurkiewicz
|
Emil
|
SP Bełżec
|
13
|
Dudek
|
Konrad
|
SP Hubinek
|
13
|
Środa
|
Karol
|
SP Michalów
|
17
|
Kowalczuk
|
Łukasz
|
SP 3 Tomaszów
|
17
|
Węgrzyn
|
Dawid
|
SP 3 Tomaszów
|
17
|
Zienkiewicz
|
Kamil
|
SP Michalów
|
17
|
Głuszek
|
Adrian
|
SP Telatyn
|
17
|
Radomski
|
Mario
|
SP Wożuczyn
|
Gimnazjum - dziewczęta
|
1
|
Żukowska
|
Zuzanna
|
G 2 Tomaszów
|
2
|
Kontkiewicz
|
Alana
|
G 2 Tomaszów
|
3
|
Kaźmierczuk
|
Jagoda
|
G Ulhówek
|
4
|
Słoboda
|
Aleksandra
|
SP 2 Tomaszów
|
5
|
Kozyra
|
Katarzyna
|
G 2 Tomaszów
|
Gimnazjum - chłopcy
|
1
|
Tworko
|
Joachim
|
G Młodów
|
2
|
Mroczkowski
|
Daniel
|
ZSP Podhorce
|
3
|
Łyczko
|
Konrad
|
G Michalów
|
4
|
Palak
|
Andrzej
|
G 2 Tomaszów
|
5
|
Kłak
|
Sebastian
|
G Podhorce
|
5
|
Czajka
|
Kacper
|
G Ulhówek
|
7
|
Rybiński
|
Jakub
|
G 2 Tomaszów
|
7
|
Frańczuk
|
Dawid
|
G Michalów
|
9
|
Szwec
|
Tomasz
|
G Młodów
|
9
|
Żuk
|
Wiktor
|
G Ulhówek
|
9
|
Biszczanik
|
Rafał
|
SP Lubycza Król
|
9
|
Iwanicki
|
Kacper
|
ZSiP Tarnawatka
|
13
|
Barszczewski
|
Jakub
|
G 2 Tomaszów
|
13
|
Kapturkiewicz
|
Cezary
|
G 2 Tomaszów
|
13
|
Lecyk
|
Błażej
|
G Ulhówek
|
13
|
Radomski
|
Mario
|
SP Wożuczyn
|
Seniorki
|
1
|
Mroczkowska
|
Anita
|
ZS 2 Tomaszów
|
2
|
Antosz
|
Magdalena
|
Młodów
|
3
|
Kuśmierczuk
|
Natalia
|
ZS 2 Tomaszów
|
4
|
Jochymczyk
|
Sandra
|
ZS 3 Tomaszów
|
5
|
Bucior
|
Katarzyna
|
Żerniki
|
6
|
Piotrowska
|
Sara
|
ZS 3 Tomaszów
|
Seniorzy
|
1
|
Rachański
|
Artur
|
Tomaszów
|
2
|
Margol
|
Patryk
|
Bełżec
|
3
|
Elceser
|
Arkadiusz
|
Oleszyce
|
4
|
Biszczanik
|
Tomasz
|
ZS 4 Tomaszów
|
5
|
Barszcz
|
Tadeusz
|
Cepków
|
5
|
Tworko
|
Joachim
|
G Młodów
|
7
|
Mazurek
|
Konrad
|
Cieszanów
|
7
|
Kłak
|
Sebastian
|
G Podhorce
|
9
|
Palak
|
Andrzej
|
G 2 Tomaszów
|
9
|
Szwec
|
Tomasz
|
G Młodów
|
9
|
Sieradzki
|
Robert
|
Gródek
|
9
|
Wojciechowski
|
Szymon
|
SP Młodów
|
Punktacja zespołowa Szkół Podstawowych
1
|
SP Hubinek
|
92
|
2
|
SP Tarnawatka
|
60
|
3
|
SP 3 Tomaszów
|
30
|
4
|
SP Michalów
|
29
|
5
|
SP Lubycza Król
|
20
|
5
|
SP Telatyn
|
20
|
7
|
SP 2 Tomaszów
|
16
|
7
|
SP Młodów
|
16
|
9
|
SP Gródek
|
12
|
9
|
SP Tarnoszyn
|
12
|
11
|
SP Bełżec
|
9
|
12
|
SP Wożuczyn
|
6
|
Punktacja zespołowa Gimnazjów
1
|
G 2 Tomaszów
|
94
|
2
|
G Ulhówek
|
46
|
3
|
G Młodów
|
29
|
4
|
G Michalów
|
28
|
5
|
ZSP Podhorce
|
18
|
6
|
SP 2 Tomaszów
|
14
|
7
|
G Podhorce
|
12
|
8
|
SP Lubycza Król
|
9
|
8
|
SP Wożuczyn
|
9
|
10
|
ZSiP Tarnawatka
|
9
|
|