TUKS "Sokół Mechanik"
  2004
 
Wyniki
 
IV Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego Dzieci i Młodzieży
w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty
 
Tomaszów Lubelski – 24.04.2004
 
Szkoła podstawowa klasy I - IV, dziewczęta
1
Rechul Monika
SP Hubinek
2
Farańczuk Gabriela
SP Hubinek
3
Pretko Magdalena
SP Hubinek
4
Patałuch Ewelina
SP Lubycza Król.
5-6
Giergasz Aleksandra
SP Tarnoszyn,
5-6
Zyza Aneta
SP 3 Tomaszów Lub.
7-8
Szawara Marta
SP Lubycza Król.
7-8
Szczerba Agnieszka
SP Tarnoszyn,
9-12
Gęborys Izabela
SP Tarnoszyn,
9-12
Kolenda Emanuela
SP Lubycza Król.
9-12
Mazurek Patrycja
SP Lubycza Król.
Szkoła podstawowa klasy I - IV, chłopcy
1
Karabinowski Kamil
SP Tarnoszyn
2
Rogulski Bartłomiej
SP Telatyn
 
3
 
Bartosz Daniel
SP Telatyn
4
Szpindor Paweł
SP Lubycza Król.
5-6
Krupa Bartosz
SP Michalów
5-6
Rachański Michał
SP 2 Tomaszów
7-8
Kamiński Maciej
SP Lubycza Król.
7-8
Puszkar  Tomasz
SP Tarnoszyn
9-12
Kochan Dawid
SP Tarnoszyn
9-12
Kosiba Krzysztof
SP Michalów
9-12
Litkowiec Grzegorz
SP Hubinek
9-12
Majdanik Sebastian
SP Hubinek
13-16
Cyc Daniel
SP Michalów
13-16
Nowak Rafał
SP Tarnoszyn
13-16
Samek Karol
SP 2 Tomaszów
13-16
Trzeciak Wojciech
SP Lubycza Król.
17-20
Kłoda Emil
SP 2 Tomaszów
17-20
Skulik Konrad
SP Tarnoszyn
17-20
Wacko Mateusz
SP Hubinek
Szkoła podstawowa klasy V - VI, dziewczęta
1
Kusiak Agata 
SP Podhorce
2
Wróbel Karolina
SP 3 Tomaszów
3
Depka Justyna
SP Podhorce
4
Nowak  Justyna
SP Tarnoszyn
5 – 6
Rechul  Marlena
SP Hubinek
5 – 6
Rybińska Anna
SP Tarnoszyn
7 – 8
Rębacz Sylwia
SP Tarnoszyn
7 – 8
Karwańska Paulina
SP Hubinek,
9 - 12
Pieprzowska Jol
SP Hubinek
9 - 12
Welcz Aleksandr
SP Tarnoszyn,
9 - 12
Ścirka Paulina
SP Hubinek,
9 - 12
Bodnar Agata
SP Lubycza Król.
13 – 16
Pasieczna Sylwia
SP Michalów
13 – 16
Radomska Beata
SP Lubycza Król.
13 – 16
Krzyszycha Katarzyna
SP Lubycza Król.
13 – 16
Grabowska Karolina
SP Hubinek,
17 – 20
Burda Agnieszka
SP Tarnoszyn,
17 – 20
Tytoń Justyna
SP Hubinek,
17 – 20
Giergasz Katarzyna
SP Tarnoszyn
17 – 20
Radomska Anna
SP Lubycza Król.
Szkoła podstawowa klasy V -VI, chłopcy
1
Rybiński Dariusz
SP Tarnoszyn,
2
Brzyski Paweł
SP Lubycza Król.
3
Kuks Sylwester
SP Lubycza Król.
4
Kostur Kamil
SP Lubycza Król.
5 – 6
Drążek Bartek
SP Tarnoszyn,
5 – 6
 Putkowski D.
SP Lubycza Król.
7 – 8
Stochmal Marcin
SP Tarnoszyn
7 – 8
Rykała Bartłomiej
SP Bełżec
9 – 12
Chudyga Marcin
SP Michalów
9 – 12
Cyc Arkadiusz
SP Michalów
9 – 12
Rejs Mateusz
SP Michalów
9 – 12
Wawryszczuk M
SP Tarnoszyn
13 – 16
Kapusta Adrian
SP Telatyn
13 – 16
Rogulski Krzysztof
SP Telatyn
13 – 16
Pakuła Rafał
SP 3 Tomaszów
13 – 16
Kochan Marcin
SP Tarnoszyn
17 - 32
Głaz Sebastian
SP Nabrol
17 - 32
Ratowski Przemysław
SP Tarnoszyn
17 - 32
Skop Andrzej
SP Nabroż
17 - 32
Smyk Arkadiusz
SP Nabroż
17 - 32
Todys Łukasz
SP Lubycza Król.
17 - 32
Wójcik  Adrian
SP Tarnoszyn
17 – 32
Burzanowski Zbigniew
SP Hubinek
17 - 32
Persik Krzysztof
SP Tarnoszyn
17 - 32
Herda Jacek
SP Majdan Górny
17 - 32
Kłyż Mateusz
SP Hubinek
17 - 32
Kuśmierz Patryk
SP Hubinek
17 - 32
Mazurek Sylw.
SP Majdan Górny
17 - 32
Dziki Sebastian
SP Michalów
Gimnazjum, dziewczęta
1
Putko Natalia
GIM Lubycza Królewska
2
Pasieczna Monika
GIM Rachanie
3
Danielkiewicz Katarzyna
GIM Rachanie
4
Depka Agnieszka
GIM Podhorce
5 – 6
Rębacz Katzrzyna
GIM Lubycza Królewska
5 – 6
Zubrzycka Izabela
GIM Lubycza Królewska
7 – 8
Arcaba Anna
GIM Rachanie
7 – 8
Goch Joanna
GIM Lubycza Królewska
9 – 12
Buczek Monika
GIM 2 Tomaszów Lub.
9 – 12
Daniekiewicz Ilona
GIM Rachanie
9 – 12
Łyszczarz Anna
GIM Lubycza Królewska
9 – 12
Mańdziuk Joanna   
GIM1 Tomaszów Lub.
13 – 16
Kawka Magdalena
GIM2 Tomaszów Lub.
13 – 16
Kołodziej  Kinga
GIM1 Tomaszów Lub.
13 – 16
Skrzyńska Anna
GIM2 Tomaszów Lub.
Gimnazjum, chłopcy
1
Dejko Marcin
GIM Bełżec
2
Lorenc Piotr
GIM Lubycza Król.
3
Tydola Fabian
GIM Telatyn
4
Radomski Adrian
GIM Lubycza Król.
5 – 6
Skowyra Kamil
GIM Telatyn
5 – 6
Surowiec Dawid
GIM Narol
7 – 8
Nowakowski G.
GIM 2 Tomaszów Lub.
7 – 8
Raczkiewicz Damian
GIM PUBL Tomaszów
9 – 12
Adamowski M.
GIM Bełżec
9 – 12
Cywka Maciej
GIM Bełżec
9 – 12
Fus Tomasz
GIM 2 Tomaszów Lub.
9 – 12
Pitura Mateusz
GIM 2 Tomaszów Lub.
13 – 16
Dziedzic Filip
GIM Susiec
13 – 16
Maryńczak J.
GIM 1 Tomaszów Lub.
13 – 16
Pępiak Jerzy
GIM Bełżec
13 – 16
Wójtowicz Damian
GIM 1 Tomaszów Lub.
17 – 32
Marek Mateusz
GIM Bełżec
17 – 32
Pizun Adam
GIM Lubycza Król.
17 – 32
Podkowa Konrad
GIM 1 Tomaszów Lub.
17 – 32
Rykała Maciej
GIM Bełżec
17 – 32
Sławiński Andrzej
GIM Telatyn
17 – 32
Sławiński Tomasz
GIM Telatyn
17 – 32
Szuper Kamil
GIM Lubycza Król.
17 – 32
Zgnilec Szymon
GIM Bełżec
17 – 32
Cywka Mateusz
GIM Bełżec
17 – 32
Depka Łukasz
GIM Podhorce
17 – 32
Drzewosz Filip
GIM 2 Tomaszów Lub.
17 – 32
Jarosz Mateusz
GIM Bełżec
17 – 32
Krupa Piotr
GIM Bełżec
17 – 32
Kupicz Łukasz
GIM Lubycza Król.
17 – 32
Majdanik Kamil
GIM Lubycza Król.
17 – 32
Malec Arkadiusz
GIM PUBL Tomaszów
33 – 64
Bartosiewicz D.
GIM Majdan Górny
33 – 64
Bielecki Adam
GIM 2 Tomaszów Lub.
33 – 64
Kijko Bartłomiej
GIM 1 Tomaszów Lub.
33 – 64
Kupicz Łukasz
GIM Majdan Górny
33 – 64
Matkowski Łukasz
GIM PUBL Tomaszów
33 – 64
Rechul Daniel
GIM Majdan Górny
Szkoła średnia, dziewczęta
1
Paszt Anna
ZS 1 Tomaszów
2
Gnap Agnieszka
ZS 2 Tomaszów
3
Bucior Katarzyna
ZS 1 Tomaszów
4
Charkot Magdalena
ZS 6 Lubycza Król.
5 – 6
Bednarz Małgorzata
ZS 2 Tomaszów
5 – 6
Kopaczyńska Aneta
ZS 2 Tomaszów
7 – 8
Bożek Wioletta
ZS 2 Tomaszów
7 – 8
Wysocka Justyna
ZS 6 Lubycza Król.
9
Hałas Monika
ZS 2 Tomaszów
Szkoła średnia, chłopcy
1
Kłos Kamil
ZS 1 Tomaszów
2
Kargol Łukasz
ZS 2 Tomaszów
3
Barc Paweł
ZS 6 Lubycza Kr
4
Brzyski Bartosz
ZS 2 Tomaszów
5 – 6
Bondyra Jacek
ZS 6 Lubycza Kr
5 – 6
Brzyski Kamil
ZS 1 Tomaszów
7 – 8
Rachański Paweł
ZS 4 Tomaszów
7 – 8
Sycz Marcin
ZS 6 Lubycza Kr
9
Chudyga Artur
ZS 4 Tomaszów
 
  Buźka, jesteś 60275 odwiedzający mechanik  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=