TUKS "Sokół Mechanik"
  2006
 
Wyniki
 
IV Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego
w Tenisie Stołowym Dzieci i Młodzieży o Puchar Starosty
 Tomaszów Lubelski  22.04.2006
 
Dziewczęta szkoła podstawowa, klasy 1- 4:
 
1                       Kowal Elżbieta                     SP Tarnoszyn
2                       Giergasz Aleksandra           SP Tarnoszyn
3                       Kamińska Aleksandra         SP Podhorce
4                       Jochymczyk Sandra            SP Tarnoszyn
5-6                    Kołodziej Andżelika            SP Podhorce
5-6                    Kupryjaniuk Dominika        SP Lubycza
7                       Szopa Martyna                    SP Lubycza
                        
Dziewczęta szkoła podstawowa, klasy 5- 6:
 
1                       Rechul  Monika                   SP Hubinek
2                       Szałacka Dagmara                SP Lubycza
3                       Górnik Jolanta                      SP Hubinek
4                       Kłak Kinga                            SP Podhorce
5-6                    Pankiewicz Patrycja             SP Podhorce
5-6                    Próchnicka Iwona                SP Hubinek
7-8                    Malinowska Joanna            SP Podhorce
7-8                    Szopa Karolina                     SP Lubycza
9-12                  Kolenda Emanuela              SP Lubycza
9-12                  Szabat Barbara                     SP Tarnoszyn
9-12                  Mazurkiewicz Katarzyna    SP Targoszyn
9-12                  Uchman Jagoda                   SP Hubinek
 
Chłopcy szkoła podstawowa, klasy 1- 4:
 
1                       Nowak Rafał                         SP Tarnoszyn
2                       Mroczka Michał                   SP Wożuczyn
3                       Burda Szymon                      SP Tarnoszyn
4                       Buśko Sławomir                   SP Wożuczyn
5-6                    Biszczanik Tomasz              SP Lubycza
5-6                    Sobka Seweryn                    SP Tarnoszyn
7-8                    Rachfalski Dawid                 SP Targoszyn
7-8                    Zubiak Wojciech                 SP Tarnoszyn
9-12                  Bukowski Mateusz              SP Targoszyn
9-12                  Skalski Dominik                   SP Lubycza
9-12                  Kusy Michał                        SP Podhorce
9-12                  Sochan Mateusz                  SP Podhorce
13-16                Kawalec Paweł                     SP Hubinek
13-16                Łasocha Dawid                    SP Lubycza
13-16                Krupa Dawid                        SP Targoszyn
13-16                Szałacki Piotr                        SP Lubycza
17                     Dołba Kamil                          SP Tarnoszyn
                        
Chłopcy szkoła podstawowa, klasy 5- 6:
 
1                       Ferens Błażej                        SP Łaszczów
2                       Karabinowski Kamil            SP Tarnoszyn
3                       Rachański  Michał               SP 2 Tomaszów
4                       Puszkar  Tomasz                  SP Tarnoszyn
5-6                    Ratowski Przemysław         SP Tarnoszyn
5-6                    Tucki Karol                           SP Łaszczów
7-8                    Skulik Konrad                      SP Targoszyn
7-8                    Tucki Patryk                         SP Łaszczów
9-12                  Kozioł Tomasz                     SP Targoszyn
9-12                  Maryńczak Piotr                  SP Podhorce
9-12                  Mandziuk Mateusz             SP Podhorce
9-12                  Skalski Sebastian                 SP Lubycza
13-16                Buczkowski Paweł               SP Targoszyn
13-16                Kulpa Wojciech                   SP Lubycza
13-16                Dubiel Jan                             SP Podhorce
13-16                Ślusar Tomasz                      SP Tarnoszyn
17-24                Bucior Patryk                       SP Hubinek
17-24                Strumidło Mikołaj                SP Hubinek
17-24                Gęborys Michał                   SP Lubycza
17-24                Szumski Marcin                   SP Bełżec
17-24                Kochan  Dawid                    SP Targoszyn
17-24                Szumski Sylwester               SP Bełżec
17-24                Pachla Sebastian                 SP Lubycza
17-24                Wacko Mateusz                  SP Hubinek
25                     Zimerman Paweł                   SP Tarnoszyn
 
Dziewczęta gimnazjum:
 
1                       Putko Natalia                        G Lubycza
2                       Pasieczna Monika               G Rachanie
3                       Wróbel Karolina                  G 2 Tomaszów
4                       Rechul Marlena                   G Ulhówek
5-6                    Depka Agnieszka                G Podhorce
5-6                    Pieprzowska Jolanta            G Ulhówek
7-8                    Jarczak Izabela                     G 2 Tomaszów
7-8                    Nowak Justyna                    G Ulhówek
9-12                  Biszczanik Paulina               G Lubycza
9-12                  Dobiak Katarzyna                G 1 Tomaszów
9-12                  Borowicz Anna                    G Podhorce
9-12                  Radomska Beata                  G Lubycza
13-16                Radomska Anna                  G Lubycza
13-16                Szpinda Joanna                    G Podhorce
13-16                Sochan Joanna                    G 1 Tomaszów
13-16                Wójcik Agnieszka               G Podhorce
17                     Kurzepa Katarzyna              G Podhorce
                        
Chłopcy gimnazjum:
 
1                       Słoboda  Rafał                      G Ulhówek
2                       Chabros Jacek                      G Ulhówek
3                       Todys Łukasz                      G Lubycza
4                       Todys Wojciech                  G Lubycza
5-6                    Brzyski  Paweł                      G Lubycza
5-6                    Nowakowski Grzegorz        G 2 Tomaszów
7-8                    Drążek  Bartłomiej                G Ulhówek
7-8                    Pitura Mateusz                     G 2 Tomaszów
9-12                  Buczkowski Tomasz            G Ulhówek
9-12                  Stochmal  Marcin                G Ulhówek
9-12                  Rybiński  Dariusz                G Ulhówek
9-12                  Wawryszczuk Przem           G Ulhówek
13-16                Depka Łukasz                      G Podhorce
13-16                Słodki Grzegorz                    G Podhorce
13-16                Fus Tomasz                          G 2 Tomaszów
13-16                Welcz Arkadiusz                 G Bełżec
17-24                Ciećko Tomasz                     G Bełżec
17-24                Szałacki Paweł                      G Lubycza
19-27                Gęborys Mateusz                G Lubycza
19-27                Łeszczyszyn Piotr               G Bełżec
19-27                Gnap Łukasz                        G Podhorce
19-27                Momot Dawid                      G Lubycza
19-27                Kielar Mateusz                     G Podhorce
19-27                Pietnoczko Marek                G Lubycza
19-27                Krawczyk Mateusz              G Bełżec
19-27                Winiarczyk Bartlomiej         G Lubycza
28-41                Bielecki Adam                      G 2 Tomaszów
28-41                Nastałek Mateusz                G 1 Tomaszów
28-41                Brodowski Maciej               G Bełżec
28-41                Pokrywka Mateusz              G 2 Tomaszów
28-41                Detko Marek                        G 2 Tomaszów
28-41                Semczyszyn Sebastian       G Podhorce
28-41                Jachymek Bartlomiej           G 1 Tomaszów
28-41                Stadnicki Marek                   G Bełżec
28-41                Jurczyszyn Krystian           G 1 Tomaszów
28-41                Wojnarski Kamil                  G Podhorce
28-41                Jurkowski Jakub                  G 2 Tomaszów
28-41                Woś Radoslaw                    G 2 Tomaszów
28-41                Krystek Daniel                     G Podhorce
28-41                Zięba Piotr                            G Podhorce
28-41                Mamczur Mateusz               G Podhorce
 
Dziewczęta szkoła ponadgimnazjalna:
 
1                       Pasieczna Monika               G Rachanie
2                       Putko Natalia                        G Lubycza
3                       Wróbel Karolina                  G Tomaszów
4                       Danielkiewicz Katarzyna    ZS 1 Tomaszów
                        
Chłopcy szkoła ponadgimnazjalna:
 
1                       Ferens Błażej                        SP Łaszczów /PK/
2                       Brzyski Bartosz                    ZS 2 Tomaszów
3                       Łasocha Damian                  ZS 3 Tomaszów
4                       Brzyski Kamil                       ZS 1 Tomaszów
5-6                    Malec Arkadiusz                 ZS 1 Tomaszów
5-6                    Sycz Mariusz                        ZS 6 Lubycza
7                       Raczkiewicz Damian            ZS 1 Tomaszów
 
Szkoły podstawowe
                                              
1  SP Tarnoszyn                  261
2  SP Lubycza                      132
3  SP Podhorce                    111
4  SP Hubinek                      84
5  SP Łaszczów                   44
6  SP Wożuczyn                  32
7  SP 2 Tomaszów               16
8  SP Bełżec                         12
                                              
Gimnazja
                                              
1  G Ulhówek                       124
2  G Lubycza                        119
3  G Podhorce                      90
4  G 2 Tomaszów                 76
5  G Bełżec                           33
6  G 1 Tomaszów                 27
7  G Rachanie                      18
                                              
Szkoły średnie
                                              
1  ZS 1 Tomaszów              80
2  ZS 2 Tomaszów              62
3  ZS 3 Tomaszów              18
4  ZS 6 Lubycza                  12
 
Turniej, z udziałem 142 zawodników z 8 szkół podstawowych, 7 gimnazjów i 4 szkół średnich po raz 8, zorganizował Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy „Sokół Mechanik” przy Zespole szkół nr 4 w Tomaszowie Lubelskim przy współpracy ze Starostwem Powiatowym.
 
Organizacja i sędziowanie: Wioletta Kisz, Artur Rachański, Mariusz Rachański, Wojciech Nowosad, Mirosław Drzewosz.
 
 
  Buźka, jesteś 59587 odwiedzający mechanik  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=