TUKS "Sokół Mechanik"
  2012
 
Wyniki
X Mistrzostw Powiatu Tomaszowskiego w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty
 
Tomaszów Lubelski, 24.03.2012
 
Dziewczęta, szkoła podstawowa
1       Żukowska              Zuzanna            SP 2 Tomaszów
2       Kuśmierz                Magda              SP Hubinek
3       Gryń                        Karolina            SP Telatyn
4       Czok                        Aleksandra       SP Łaszczów
5       Słoboda                  Aleksandra       SP 2 Tomaszów
Dziewczęta, gimnazjum
5       Roguska                 Michalina         G Telatyn
5       Kuśmierczuk          Natalia               ZSP Podhorce
7       Szeliga                    Justyna             G Jarczów
7       Torbiczuk               Aleksandra       G Podhorce
9       Chromiec                Gabriela             G 2 Tomaszów
9       Górniak                   Natalia               G Jarczów
9       Kostur                    Paulina              G Jarczów
9       Nowińska               Sylwia               G Jarczów
Seniorki
1       Antosz                    Magdalena       LO Lubaczów
2       Bucior                     Katarzyna         Żerniki
3       Roguska                 Michalina         G Telatyn
Chłopcy, szkoła podstawowa
1       Mroczkowski         Daniel                SP Podhorce
2       Kłak                         Sebastian          SP Gródek
3       Biszczanik              Rafał                  SP Lubycza K
4       Lisecki                    Kamil                 SP Hubinek
5       Czajka                     Kacper              SP Hubinek
5       Nowosadowski     Karol                 SP Telatyn
7       Palak                       Andrzej             SP 2 Tomaszów
7       Rechul                    Jakub                 SP Hubinek
9       Michalski               Bartosz              SP 3 Tomaszów
9       Lecyk                      Błażej                 SP Hubinek
9       Stachowicz             Sylwester          SP Jarczów
9       Gajewski                 Mateusz            SP Podhorce
13     Buda                       Bartłomiej         SP Jarczów
13     Dawidowski           Tomasz             SP Jarczów
13     Zbroniec                 Patryk                SP Jarczów
13     Nowosad                Karol                 SP Łaszczów
17     Czajka                     Łukasz              SP Hubinek
17     Żuk                          Wiktor               SP Hubinek
17     Bednarz                  Tomasz             SP Łaszczów
17     Bednarz                  Jakub                 SP Łaszczów
17     Sadowski                Szymon             SP Łaszczów
17     Swatowski              Michał               SP Łaszczów
17     Zwolak                    Mateusz            SP Łaszczów
Chłopcy, gimnazjum
1       Bartosik                  Sylwester          G 2 Tomaszów
2       Biszczanik              Tomasz             G Lubycza K
3       Dziura                     Kamil                 G Jarczów
4       Samek                     Rafał                  G 2 Tomaszów
5       Malinowski            Bartłomiej         G Jarczów
5       Tworko                   Joachim             G Młodów
7       Różaniecki              Wojciech          G 2 Tomaszów
7       Rajtak                      Grzegorz            G Telatyn
9       Gnida                      Piotr                   G Jarczów
9       Nisztuk                   Kamil                 G Narol
9       Staszewski             Damian              G Telatyn
9       Palak                       Andrzej             SP 2 Tomaszów
13     Gnida                      Paweł                 G Jarczów
13     Obirek                     Patryk                G Narol
13     Michalski               Maciej               SP 2 Tomaszów
13     Żuk                          Wiktor               SP Hubinek
17     Lecyk                      Błażej                 SP Hubinek
Chłopcy, szkoła średnia
1       Margol                    Patryk                ZS 4  Tomaszów
2       Bartosik                  Sylwester          G 2 Tomaszów
3       Miecznik                 Grzegorz            ZS 2 Tomaszów
4       Samek                     Rafał                  G 2 Tomaszów
5       Biszczanik              Tomasz             G Lubycza K
5       Wojciechowski     Piotr                   ZS 4 Tomaszów
7       Borys                      Przemysław      ZS 4 Tomaszów
Seniorzy
1       Elceser                    Arkadiusz         Oleszyce
2       Miecznik                 Grzesiek            ZS 2 Tomaszów
3       Biszczanik              Tomasz             G Lubycza K
4       Bartosik                  Sylwester          G 2 Tomaszów
5       Szady                      Tomasz             Lipsko
5       Sieradzki                 Robert               Tomaszów
7       Mazurek                 Konrad              Cieszanów
7       Szumowski             Tomasz             Łaszczów
9       Samek                     Rafał                  G 2 Tomaszów
9       Antosz                    Magdalena       LO Lubaczów
9       Tworko                   Marek                Opaka
9       Nowosadowski     Jacek                 Telatyn
13     Bajwoluk                Rafał                  Tomaszów
13     Michalski               Ireneusz            Tomaszów

X Mistrzostw Powiatu Tomaszów Lubelski
Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym
 
Tomaszów Lubelski 27.10.2012
 
 
Szkoły podstawowe, kl. I – IV dziewczęta
 
1                    Ciećko                   Weronika        SP Telatyn
 
Szkoły podstawowe, kl. I – IV chłopcy
 
1                    Korga                    Jakub               SP Telatyn
2                    Droździel               Marcin             SP Hubinek
 
Szkoły podstawowe, kl. V – VI dziewczęta
 
1                    Skijko                     Karolina           SP Telatyn
2                    Farańczuk             Sandra             SP Hubinek
3                    Kaźmierczuk         Jagoda             SP Hubinek
4                    Gryń                       Karolina           SP Telatyn
5                    Słoboda                 Aleksandra     SP 2 Tomaszów
 
Szkoły podstawowe, kl. V – VI chłopcy
 
1                    Nowosadowski    Karol                SP Telatyn
2                    Biszczanik             Rafał                 SP Lubycza K
3                    Gajewski                Mateusz          SP Podhorce
4                    Rechul                   Jakub               SP Hubinek
5                    Lecyk                     Błażej               SP Hubinek
5                    Bartosz                  Mateusz          SP Telatyn
7                    Michalski              Bartłomiej        SP 2 Tomaszów
7                    Żuk                        Wiktor             SP Hubinek
9                    Korga                    Jakub               SP Telatyn
9                    Rachański             Patryk              SP Gródek
9                    Bednarz                 Jakub               SP Hubinek
9                    Gryszczyk             Jakub               SP Hubinek
13                  Makochon            Kacper             SP Hubinek
13                  Droździel               Marcin             SP Hubinek
 
Gimnazja, dziewczęta
 
1                    Żukowska             Zuzanna          G 1 Tomaszów
2                    Mroczkowska       Anita                ZSP Podhorce
3                    Winiarczyk           Patrycja           G Izbica
4                    Kuśmierczuk         Natalia             ZSP Podhorce
5                    Nizio                      Klaudia            G 2 Tomaszów
5                    Krzaczek                Izabela             G Bełżec
7                    Gęborys                Monika            G Lubycza K
7                    Kontkiewicz          Alana               G 2 Tomaszów
9                    Birunt                    Urszula            G 2 Tomaszów
9                    Kozyra                   Katarzyna        G 2 Tomaszów
 
Gimnazja, chłopcy
 
1                    Bartosik                 Sylwester        G 2 Tomaszów
2                    Kłak                       Sebastian        ZSP Podhorce
3                    Mroczkowski        Daniel              ZSP Podhorce
4                    Terabiński             Maciej              G Izbica
5                    Bartosz                  Szymon            G Telatyn
5                    Staszewski            Damian            G Telatyn
7                    Komadowski        Kamil                G Bełżec
7                    Skórzyński            Jakub               ZSP Podhorce
9                    Kostkiewicz          Jakub               G Bełżec
9                    Kubka                    Tomasz            G 2 Tomaszów
9                    Palak                      Andrzej            G 2 Tomaszów
9                    Rajtak                    Grzegorz          G Telatyn
13                  Gancarz                 Adrian             G Telatyn
13                  Nowosad              Szymon            G 2 Tomaszów
13                  Pazurek                  Kamil                G 2 Tomaszów
13                  Różaniecki            Wojciech         G 2 Tomaszów
17                  Wawrzusiszyn     Konrad            G 2 Tomaszów
17                  Dziura                    Rafał                 G 2 Tomaszów
17                  Rybiński                Jakub               G 2 Tomaszów
 
Szkoły średnie, dziewczęta
 
1                    Mroczkowska       Anita                ZSP Podhorce
2                    Roguska                Michalina        ZS 2 Tomaszów
3                    Mikuła                   Katarzyna        ZS 2 Tomaszów
 
Szkoły średnie, chłopcy
 
1                    Margol                  Patryk              ZS 4 Tomaszów
2                    Biszczanik             Tomasz            ZS 4 Tomaszów
3                    Miecznik               Grzegorz          ZS 2 Tomaszów
4                    Dziura                    Kamil                ZS 4 Tomaszów
5                    Borys                     Przemysław     ZS 4 Tomaszów
5                    Samek                    Rafał                 ZS 1 Tomaszów


Komunikat
 
z Indywidualnych Mistrzostw Powiatu SZS
w Tenisie Stołowym
 
Tomaszów Lubelski, 30.10.2012
 
 
Dziewczęta:
 
1           Malinowska             Ewa                    ZS 3 Tomaszów
2           Czajka                     Marta                  ZS 2 Tomaszów
3           Roguska                   Michalina             ZS 2 Tomaszów
4           Wacko                     Kasia                  ZS 1 Tomaszów
5           Pankiewicz               Patrycja               ZS 2 Tomaszów
6           Mikuła                     Katarzyna            ZS 2 Tomaszów
7 - 8      Kostur                     Paulina                ZS 2 Tomaszów
7 - 8      Kupryjaniuk             Dominika             ZS 1 Tomaszów
9 - 12    Ostrowska               Kasia                  ZS 1 Tomaszów
9 - 12    Bednarek                 Monika               ZS 1 Tomaszów
 
Chłopcy:
 
1           Biszczanik                Tomasz               ZS 4 Tomaszów /TUKS/
2           Margol                     Patryk                 ZS 4 Tomaszów /TUKS/
3           Dziura                      Kamil                  ZS 4 Tomaszów /TUKS/
4           Miecznik                  Grzegorz             ZS 2 Tomaszów /TUKS/
5           Samek                     Rafał                   ZS 1 Tomaszów /b. TUKS/
6           Borys                       Przemysław         ZS 4 Tomaszów /TUKS/
7 - 8      Mroczka                  Michał                 ZS 3 Tomaszów /b. TUKS/
7 - 8      Wojciechowski        Piotr                    ZS 4 Tomaszów /TUKS/
9 - 12    Nowak                    Rafał                   ZS 3 Tomaszów
9 - 12    Gontarz                    Paweł                  ZS 1 Tomaszów /b.TUKS/
9 - 12    Sabal                       Kamil                  ZS 1 Tomaszów
9 - 12    Pryciuk                    Łukasz                ZS 2 Tomaszów
13         Marynicz                  Tomasz               ZS 2 Tomaszów
13         Zazula                      Kamil                  ZS 2 Tomaszów
13         Wielosz                    Wojtek                ZS 1 Tomaszów
13         Wagner                    Tomasz               ZS 2 Tomaszów
 
 
Klasyfikacja zespołowa
 
Szkoły podstawowe
 
1       SP Hubinek               126
2       SP Telatyn                 115
3       SP 2 Tomaszów        24
4       SP Lubycza K           18
5       SP Podhorce             16
6       SP Gródek                9
 
Gimnazja
 
1       G 2 Tomaszów          125
2       ZSP Podhorce           78
3       G Telatyn                   42
4       G Bełżec                    33
5       G Izbica                     30
6       G 1 Tomaszów          20
7       G Lubycza K             12
 
Szkoły średnie
 
1       ZS 4 Tomaszów        64
2       ZS 2 Tomaszów        50
3       ZS 1 Tomaszów        12
 
Zawody zorganizował i przeprowadził TUKS „Sokół Mechanik” działający przy ZS 4 w Tomaszowie Lubelskim, przy walnym udziale  nauczycieli ZS 1. Sędzią głównym był Artur Rachański, sekretariat obsługiwał Mirosław Drzewosz.
Uczniowie, którzy zajęli miejsca 1 – 5 awansowali na zawody rejonowe w Zamościu.
 
  Buźka, jesteś 59587 odwiedzający mechanik  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=