TUKS "Sokół Mechanik"
  2018
 
 
WYNIKI
XVI Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego
w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty Tomaszowskiego
w 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości
Tomaszów Lubelski, 20.05.2018 r.
 
Szkoła Podstawowa, dziewczęta
1          Kmiecik            Weronika                      SP Machnów Nowy
2          Śrutwa             Kinga                            SP Hubinek
3          Wrona             Aleksandra                   SP Hubinek
4          Brodowska       Magdalena                   SP Bełżec
Szkoła Podstawowa, chłopcy
1          Okruch             Paweł                           SP Narol
2          Chudyk             Piotr                             SP Tomaszów 3
Gimnazjum, dziewczęta
1          Kmiecik             Weronika                      SP Machnów Nowy
2          Śrutwa             Patrycja                        G Ulhówek
3          Brodowska       Magdalena                   SP Bełżec
Gimnazjum, chłopcy   
1          Okruch             Adrian                         G Narol
2          Brodowski         Daniel                           G Bełżec
3          Żmud               Ruben                         G Wielkie Oczy
4          Mosór               Karol                            SP 3 Tomaszów Lub
5          Czachór           Hubert                         G Bełżec
6          Hajduk             Konrad                         G Bełżec
7          Jarosz             Jakub                           G Bełżec
Szkoła średnia, dziewczęta
1          Drążek             Wiktoria                        ZS 1 Tomaszów L
2          Kurdziel            Julia                             ZS 4 Tomaszów Lub
3          Kliza                 Katarzyna                     ZS 1 Tomaszów Lub
4          Małysza            Oliwia                           ZS 4 Tomaszów Lub
Szkoła średnia, chłopcy
1          Okruch             Adrian                         G Narol
2          Biszczanik        Rafał                            ZS 4 Tomaszów
3          Czop                Krystian                        ZS 2 Tomaszów Lub
4          Radomski         Mario                            ZS 4 Tomaszów Lub
5          Michalski          Bartosz                         ZS 1 Tomaszów Lub
Seniorka
1          Piróg                Katarzyna                     Łaszczów
2          Drążek             Wiktoria                        ZS 1 Tomaszów L
3          Kliza                 Katarzyna                     ZS 1 Tomaszów Lub
4          Kurdziel            Julia                             ZS 4 Tomaszów Lub
Senior
1          Rachański        Artur                             Tomaszów Lub
2          Biszczanik        Tomasz                        Żurawce
3          Miecznik           Grzegorz                      Tomaszów Lub.
4          Biszczanik        Rafał                            Żurawce
5          Żmud               Dawid                           Wielkie Oczy
6          Malinowski        Bartłomiej                     Korhynie
7          Okruch             Adrian                         Narol
8          Michalski          Bartosz                         ZS 1 Tomaszów Lub
9          Malinowski        Dariusz                         Korhynie
9          Czop                Krystian                        ZS 2 Tomaszów Lub
Senior 40
1          Sieradzki          Robert                         Gródek
2          Dudek             Mirosław                       Narol
3          Cząstkiewicz     Janusz                         Narol
4          Malinowski        Dariusz                         Korhynie
5          Mazurek           Konrad                         Cieszanów
5          Okruch             Janusz                         Kadłubiska

 
WYNIKI
XVII Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego
           w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty Tomaszowskiego
Tomaszów Lubelski, 20.12.2018 r.
 
Szkoła Podstawowa, dziewczęta
 
1         Katarzyna             Zawadzka             SP Jarczów
2         Magdalena           Brodowska           SP Bełżec
3         Weronika             Kmiecik                SP Machnów Nowy
 
Szkoła Podstawowa, chłopcy
                                        
1         Paweł                   Okruch                  SP Narol
2         Igor                       Gwiazdowski        SP 2 Tomaszów Lub.
3         Karol                    Mosór                   SP 3 Tomaszów Lub.
 
      Szkoła średnia, dziewczęta
                                        
1         Wiktoria               Drążek                  ZS 1 Tomaszów Lub.
2         Weronika             Szczerba               ZS 2 Tomaszów Lub.
3         Julia                     Dużyńska              ZS 2 Tomaszów Lub.
 
      Szkoła średnia, chłopcy
                                        
1         Rafał                    Biszczanik            ZS 4 Tomaszów Lub.
2         Adrian                  Okruch                  ZS Oleszyce
3         Krystian               Czop                     ZS 2 Tomaszów Lub.
 
Punktacja zespołowa szkół podstawowych:
    
1            SP Bełżec                       143
2            SP 2 Tomaszów Lub.      38
3            SP Michalów                  26
4            SP 3 Tomaszów Lub       25
5            SP 1 Tomaszów Lub.      21
6            SP Jarczów                     20
7            SP Narol                         20
8            SP Machnów Nowy        16
9            SP Podhorce                   12
 
Punktacja zespołowa szkół średnich:
                         
1            ZS 2 Tomaszów Lub      160
2            ZS 1 Tomaszów              101
3            ZS 3 Tomaszów Lub      92
4            ZS 4 Tomaszów Lub.     86
5            ZS Oleszyce                   18
 
          Z udziałem 80 uczestników z 9 szkół podstawowych i 5 szkół średnich, odbyły się dla uczczenia 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, XVII Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty.
Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Pani Katarzyna Gucz, Członek Zarządu Powiatu i dyrektor Zespołu Szkół nr 1, Pan Leszek Bober. Zawody zoganizowane przez Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy „Sokół Mechanik”, działąjący przy Zespole Szkół nr 4, zaszczycili swoją obecnością: Pan Jacek Pawłucki, przedstawiciel Starostwa Powiatowego i Pan Mirosław Fus, Przewodniczący Rady Miasta.
Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni okolicznościowymi dyplomami. Zwycięzcy poszczególnych kategorii indywidualnych i zespołowych otrzymali puchary a zawodnicy zajmujący miejsce na podium otrzymali pamiątkowe medale.
Obsługę sędziowską stanowili członkowie TUKS: Artur Rachański, Bogdan Gwiazdowski i Mirosław Drzewosz.
 
 
  Buźka, jesteś 65519 odwiedzający mechanik  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=