IX Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego o Puchar Starosty
Klasyfikacja indywidualna:
Szkoła podstawowa, dziewczęta
1 Żukowska Zuzanna SP 2 Tomaszów
2 Kuśmierz Magdalena SP Hubinek
3 Pisarczyk Patrycja SP Podhorce
4 Zubiak Karolina SP Hubinek
5 Kaźmierczuk Jagoda SP Hubinek
6 Farańczuk Sandra SP Hubinek
7 Majewska Michalina SP Hubinek
Gimnazjum, dziewczęta
1 Kuśmierczuk Natalia ZSP Podhorce
2 Żukowska Zuzanna SP 2 Tomaszów
3 Mroczkowska Anita ZSP Podhorce
4 Pisarczyk Patrycja SP Podhorce
5 Zubiak Karolina SP Hubinek
6 Kaźmierczuk Jagoda SP Hubinek
7 Majewska Michalina SP Hubinek
Szkoła średnia, dziewczęta
1 Mroczkowska Anita ZSP Podhorce
2 Żukowska Zuzanna SP 2 Tomaszów
3 Kuśmierczuk Natalia ZSP Podhorce
4 Czajka Marta G Ulhówek
5 Sidor Agnieszka ZS 2 Tomaszów
6 Korzeniewska Patrycja ZS 2 Tomaszów
Seniorki
1 Mroczkowska Anita ZSP Podhorce
2 Kuśmierczuk Natalia ZSP Podhorce
3 Sidor Agnieszka ZS 2 Tomaszów
Szkoła podstawowa, chłopcy
1 Mroczkowski Daniel SP Podhorce
2 Cisek Kacper SP Podhorce
3 Czajka Kacper SP Hubinek
4 Lisecki Kamil SP Hubinek
5 Biszczanik Rafał SP Lubycza K.
6 Rechul Jakub SP Hubinek
7 Zabłocki Piotr SP Hubinek
8 Gajewski Mateusz SP Podhorce
9 Żuk Wiktor SP Hubinek
10 Lecyk Błażej SP Hubinek
Gimnazjum, chłopcy
1 Rachfalski Dawid G Ulhówek
2 Dziura Kamil G Jarczów
3 Bartosik Sylwester G 2 Tomaszów
4 Biszczanik Tomasz G Lubycza Król
5-6 Gontarz Paweł G 2 Tomaszów
5-6 Mroczkowski Daniel SP Podhorce
7-8 Goch Adrian G 2 Tomaszów
7-8 Różaniecki Wojciech G 2 Tomaszów
9-12 Dziura Rafał G 2 Tomaszów
9-12 Biszczanik Rafał SP Lubycza K.
9-12 Cisek Kacper SP Podhorce
9-12 Malec Damian ZSP Szarowola
13-16 Wronka Jakub G 2 Tomaszów
13-16 Czajka Kacper SP Hubinek
13-16 Gajewski Mateusz SP Podhorce
13-16 Kozak Piotr ZSP Szarowola
17-24 Kawka Jakub G 2 Tomaszów
17-24 Kubka Tomasz G 2 Tomaszów
17-24 Paczos Jakub G 2 Tomaszów
17-24 Lecyk Błażej SP Hubinek
17-24 Lisecki Kamil SP Hubinek
17-24 Rechul Jakub SP Hubinek
17-24 Zabłocki Piotr SP Hubinek
17-24 Żuk Wiktor SP Hubinek
Szkoła średnia, chłopcy
1 Margol Patryk ZS 4 Tomaszów
2 Miecznik Grzegorz ZS 2 Tomaszów
3 Dziura Kamil G Jarczów
4 Rachfalski Dawid G Ulhówek
5-6 Bartosik Sylwester G 2 Tomaszów
5-6 Wojciechowski Piotr ZS 4 Tomaszów
7-8 Cisek Kacper SP Podhorce
7-8 Mroczkowski Daniel SP Podhorce
9-12 Bartosik Marcin LO 3 Zamość
9-12 Marynicz Tomasz ZS 2 Tomaszów
9-12 Pitura Tomasz ZS 2 Tomaszów
9-12 Szpindor Paweł ZS 2 Tomaszów
13 Gajewski Mateusz SP Podhorce
Seniorzy
1 Rachański Artur Tomaszów
2 Jodłowski Zbigniew Oleszyce
3 Elceser Arkadiusz Oleszyce
4 Sieradzki Robert Tomaszów
5-6 Miecznik Grzegorz ZS 2 Tomaszów
5-6 Margol Patryk ZS 4 Tomaszów
7-8 Mazurek Konrad Cieszanów
7-8 Wojciechowski Piotr ZS 4 Tomaszów
9-11 Goch Adrian G 2 Tomaszów
9-11 Bartosik Marcin LO 3 Zamość
9-11 Goch Dariusz Tomaszów
Klasyfikacja zespołowa:
Szkoły podstawowe:
1 SP Hubinek 140
2 SP Podhorce 66
3 SP 2 Tomaszów 20
4 SP Lubycza K. 12
Szkoły gimnazjalne:
1 G 2 Tomaszów 88
2 SP Hubinek 75
3 SP Podhorce 44
4 ZSP Podhorce 36
5 G Ulhówek 20
6 G Jarczów 18
6 SP 2 Tomaszów 18
6 ZSP Szarowola 18
9 G Lubycza Król 14
10 SP Lubycza K. 9
Szkoły średnie:
1 ZS 2 Tomaszów 69
2 ZSP Podhorce 36
3 SP Podhorce 33
4 ZS 4 Tomaszów 32
5 G Ulhówek 28
6 SP 2 Tomaszów 18
7 G Jarczów 16
8 G 2 Tomaszów 12
9 LO 3 Zamość 9
Wyniki końcowe IX Mistrzostw Powiatu Tomaszowskiego
Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym
Tomaszów Lubelski 22.10.2011
Szkoła podstawowa, dziewczęta, klasy 1 – 4
1 Maśluk Karolina ZSP Podhorce
2 Dużyńska Julia SP Hubinek
Szkoła podstawowa, chłopcy, klasy 1 – 4
1 Biszczanik Rafał SP Lubycza K.
2 Czajka Łukasz SP Hubinek
3 Puchalski Wojciech SP Hubinek
Szkoła podstawowa, dziewczęta, klasy 5 – 6
1 Żukowska Zuzanna SP 2 Tomaszów
2 Ciećko Barbara SP Telatyn
3 Kuśmierz Magda SP Hubinek
Szkoła podstawowa, chłopcy, klasy 5 – 6
1 Mroczkowski Daniel SP Podhorce
2 Lisecki Kamil SP Hubinek
3 Czajka Kacper SP Hubinek
Gimnazja, dziewczęta
1 Mroczkowska Anita ZSP Podhorce
2 Żukowska Zuzanna SP 2 Tomaszów
3 Czajka Marta G Ulhówek
Gimnazja, chłopcy
1 Biszczanik Tomasz G Lubycza Król
2 Samek Rafał G 2 Tomaszów
3 Dziura Kamil G Jarczów
Szkoła ponadpodstawowa, dziewczęta
1 Mroczkowska Anita ZSP Podhorce
2 Żukowska Zuzanna SP 2 Tomaszów
3 Antosz Magdalena Lo Lubaczów
Szkoła ponadpodstawowa, chłopcy
1 Margol Patryk ZS 4 Tomaszów
2 Miecznik Grzegorz ZS 2 Tomaszów
3 Biszczanik Tomasz G Lubycza Król
W turnieju udział wzięło 83 zawodników z wielu szkól powiatu tomaszowskiego.