WYNIKI
XV Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego Dzieci i Młodzieży
w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty Tomaszowskiego
Tomaszów Lubelski, 30.09.2017 r.
Szkoła Podstawowa, dziewczęta
1 Łysiak Gabriela SP Hubinek
2 Czop Sylwia SP Tarnawatka
3 Śrutwa Kinga SP Hubinek
Szkoła Podstawowa, chłopcy
1 Mosór Karol SP 3 Tomaszów L
2 Kwiatkowski Jakub SP 3 Tomaszów L
Gimnazjum, dziewczęta
1 Śrutwa Patrycja G Ulhówek
2 Łysiak Gabriela SP Hubinek
3 Wasąg Amelia G Ulhówek
Gimnazjum, chłopcy
1 Knysz Rafał G Werbkowice
2 Brodowski Daniel G Bełżec
3 Okruch Adrian G Narol
4 Branewski Daniel G Ulhówek
5 Kozioł Kamil G 1 Tomaszów L
5 Czachór Hubert G Bełżec
7 Borkowski Filip G Bełżec
7 Chmielowiec Patryk G Bełżec
9 Hajduk Konrad G Bełżec
9 Karaś Szymon G Bełżec
9 Łakus Jakub G Bełżec
9 Traczyk Adrian G Bełżec
Szkoła średnia, dziewczęta
1 Drążek Wiktoria ZS 1 Tomaszów L
2 Czapla Magda ZS 2 Tomaszów L
Szkoła średnia, chłopcy
1 Biszczanik Rafał ZS 4 Tomaszów L
2 Okruch Adrian G Narol
3 Czop Krystian 3 LO Zamość
4 Woś Patryk ZS 2 Tomaszów L
5 Warzocha Maciej ZS 2 Tomaszów L
5 Kozioł Kamil G 1 Tomaszów L
7 Gajewski Mateusz ZS 1 Tomaszów L
7 Radomski Mario ZS 4 Tomaszów L
9 Kuźniarski Maciej ZS 3 Tomaszów L
Senior
1 Rachański Artur Tomaszów Lub
2 Miecznik Grzegorz Tomaszów Lub
3 Biszczanik Rafał Żurawce
4 Czop Krystian Tarnawatka
5 Okruch Adrian Narol
5 Bartosik Sylwester Tomaszów Lub
7 Bajwoluk Rafał Tomaszów Lub
7 Warzocha Maciej ZS 2 Tomaszów L
Senior 40+
1 Dudek Mirosław Narol
2 Chyżyński Robert Warszawa
3 Sieradzki Robert Gródek
4 Okruch Janusz Kadłubiska
5 Koper Andrzej Tomaszów Lub
6 Gwiazdowski Bogdan Tomaszów Lub
|
Szkoła Podstawowa
|
1
|
SP 3 Tomaszów Lub.
|
38 pkt.
|
2
|
SP Hubinek
|
26 pkt.
|
3
|
SP Tarnawatka
|
18 pkt.
|
Gimnazjum
|
1
|
G Bełżec
|
90 pkt.
|
2
|
G Ulhówek
|
50 pkt.
|
3
|
G Werbkowice
|
20 pkt.
|
4
|
G Narol
|
16 pkt.
|
5
|
G 1 Tomaszów Lub.
|
12 pkt.
|
Szkoła Średnia
|
1
|
ZS 2 Tomaszów Lub.
|
42 pkt.
|
2
|
ZS 1 Tomaszów Lub.
|
32 pkt.
|
2
|
ZS 4 Tomaszów Lub.
|
32 pkt.
|
4
|
3 LO Zamość
|
16 pkt.
|
5
|
ZS 3 Tomaszów Lub.
|
9 pkt.
|
Z udziałem blisko 50 uczestników z 13 szkół w tym, 3 szkół podstawowych 5 gimnazjów i 5 szkół średnich odbyły się XV Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty.
Po raz kolejny, dzięki życzliwości Dyrekcji ZS 1 oraz wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego, Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy „Sokół Mechanik”, miał możliwość zorganizowania rywalizacji sportowej dla wszystkich chętnych.
Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni dyplomami. Zwycięzcy poszczególnych kategorii indywidualnych i zespołowych otrzymali puchary a zawodnicy zajmujący miejsce na podium otrzymali pamiątkowe medale.
Dodatkowo, dzięki sponsorowi, który ufundował okazałe puchary, zorganizowano turniej seniorów z podziałem na dwie kategorie wiekowe.
Obsługę sędziowską stanowili członkowie TUKS: Artur Rachański, Mieczysław Chyżyński i Mirosław Drzewosz.
WYNIKI
XV Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego
w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty Tomaszowskiego
Tomaszów Lubelski, 06.05.2017 r.
Szkoła podstawowa
1 Sylwia Czop SP Tarnawatka
2 Kinga Śrutwa SP Hubinek
3 Magdalena Brodowska SP Bełżec
1 Karol Mosór SP 3 Tomaszów
2 Piotr Grabowski SP Ulhówek
Gimnazjum
1 Wiktoria Drążek G Łaszczów
2 Patrycja Śrutwa G Ulhówek
3 Sylwia Czop SP Tarnawatka
1 Rafał Biszczanik G Lubycza Król.
2 Krystian Czop G Tarnawatka
3 Rafał Knysz G Werbkowice
4 Adrian Okruch G Narol
5 Kamil Kozioł G 1 Tomaszów
6 Daniel Brodowski G Bełżec
7 Kacper Samek G Tarnawatka
8 Krystian Kali G Tarnawatka
Szkoła średnia
1 Wiktoria Drążek G Łaszczów
2 Patrycja Śrutwa G Ulhówek
3 Kinga Śrutwa SP Hubinek
1 Krystian Czop G Tarnawatka
2 Rafał Biszczanik G Lubycza Król.
3 Adrian Okruch G Narol
4 Daniel Brodowski G Bełżec
5 Maciej Warzocha SLO Zamość
6 Kamil Kozioł G 1 Tomaszów
Seniorzy
1 Sylwia Czop Tarnawatka
2 Magdalena Brodowska Bełżec
1 Grzegorz Miecznik Tomaszów Lub.
2 Tomasz Biszczanik Żurawce
3 Rafał Biszczanik Żurawce
4 Krystian Czop Tarnawatka
5 Robert Sieradzki Gródek
6 Adrian Okruch Narol
7 Janusz Okruch Kadłubiska
8 Daniel Czop Tarnawatka
9 Tomasz Samek Tarnawatka
10 Kamil Leńczuk Tomaszów Lub.
11 Rafał Bajwoluk Tomaszów Lub.
12 Artur Rachański Tomaszów Lub.