TUKS "Sokół Mechanik"
  2005
 

 

Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego
w Tenisie Stołowym Dzieci i Młodzieży
o Puchar Starosty / VII /
 
Tomaszów Lubelski 10.12.2005
 
Dziewczęta szkoła podstawowa, klasy 1-4:
 
 
1       Giergasz Aleksandra                  SP Tarnoszyn                       95
2       Stypułkowska Justyna              „Promyk” Chodywańce      95
3       Kamińska Aleksandra               SP Podhorce                         95
4       Wójcik Dorota                            SP Gródek                            95
5       Kołodziej Angelika                    SP Podhorce                         96
5       Mazepa Katarzyna                     SP Hubinek                           95
7       Kostur Paulina                            „Promyk” Chodywańce      96
 
 
Chłopcy szkoła podstawowa, klasy 1-4:
 
 
1          Nowak Rafał                                SP Tarnoszyn                       96
2          Rachfalski Dawid                       SP Tarnoszyn                       96
3          Mroczka Michał                         SP Wożuczyn                       95
4          Byś Bartłomiej                            SP Łaszczów                         95
5          Furmańczuk Edwin                     SP Kazimierówka                  95
5          Nowosad Patryk                         SP Łaszczów                         95
7          Dej Bartłomiej                             SP Tarnawatka                     95
7          Kusy Michał                               SP Podhorce                         95
9          Brzezicki Przemysław                 SP Gródek                            95
9          Bucior Tomasz                            SP Hubinek                           95
9          Sochan Mateusz                        SP Podhorce                         95
9          Żołądek Filip                               SP Lubycza Król.                 97
13        Czapla Damian                            „Promyk” Chodywańce      96
13        Litwińczuk Hubert                      SP Tarnawatka                     95
13        Łasocha Dawid                          SP Lubycza Król.                 97
13        Mroczkowski Adrian                 SP Hubinek                           95
13        Nieścior Bartłomiej                     SP 2 Tomaszów                    95
13        Przybylski Patryk                       „Promyk” Chodywańce      95
13        Szałacki Piotr                               „Samson” Lubycza Kr.        97
 
 
Dziewczęta szkoła podstawowa, klasy 5-6:
 
 
1        Rehul Monika                           SP Hubinek                              94
2        Szałacka Dagmara                    SP Lubycza Król.                    93
3        Duda Kamila                             SP Michalów                           93
4        Sawicka Ewa                             SP Michalów                           93
5        Czapla Małgorzata                   „Promyk” Chodywańce         93
5        Kłak Kinga                                SP Podhorce                            94
7        Farańczuk Gabriela                   Sp Hubinek                              93
7        Wacko Katarzyna                    „Promyk” Chodywańce         94
9        Danielkiewicz Anna                 SP Michalów                           93
9        Pankiewicz Patrycja                 SP Podhorce                            94
9        Szczerba Agnieszka                 SP Tarnoszyn                          93
9        Welcz Monika                          SP Tarnoszyn                          93
13      Bednarek Monika                     „Promyk” Chodywańce         93
13      Mazurek Angelila                     SP Gródek                               94
13      Mazurek Patrycja                     SP Lubycza Król.                    93
 
 
Chłopcy szkoła podstawowa, klasy 5-6:
 
1            Ferens Błażej                              SP Łaszczów                         93
2            Rachański Michał                     SP 2 Tomaszów                    94
3            Tucki Karol                                 SP Łaszczów                         93
4            Karabinowski Kamil                  SP Tarnoszyn                       93
5            Krupa Bartosz                           SP Michalów                        93
5            Wojciechowski Piotr                 SP Kazimierówka                  93
7            Kubiszyn Jakub                         „Promyk” Chodywańce      94
7            Mandziuk Mateusz                    SP Podhorce                         94
9            Charkot Mateusz                       SP Hubinek                           93
9            Litkowiec Grzegorz                    SP Hubinek                           93
9            Maryńczak Piotr                         SP Podhorce                         93
9            Tucki Patryk                               SP Łaszczów                         93
13          Czekierda Radosław                  SP Tarnawatka                     93
13          Kosiba Krzysztof                      SP Michalów                        93
13          Majdanik Fabian                        SP Lubycza Król.                 93
13          Puszkar Tomasz                        SP Tarnoszyn                       93
17          Kowalczuk Kamil                       SP Tarnawatka                     93
17          Nieścior Mateusz                       SP 2 Tomaszów                    93
17          Pawłowski Grzegorz                   „Promyk” Chodywańce      94
17          Sienkiel Radosław                      SP Niemirówek                     94
17          Szaluś Jakub                               SP Niemirówek                     93
17          Szpindor Paweł                           SP Lubycza Król.                 93
17          Wacko Mateusz                         SP Hubinek                           93
25          Borys Przemysław                     SP Kazimierówka                  94
25          Lipian Łukasz                             SP 2 Tomaszów                    94
25          Rożek Patryk                               SP Gródek                            94
 
Dziewczęta gimnazjum:
 
1            Putko Natalia                               Gim Lubycza Król.                90
2            Pasieczna Monika                      Gim Rachanie                        90
3            Rechul Marlena                          Gim Ulhówek                         92
4            Pieprzowska Jolanta                   Gim Ulhówek                         92
5            Depka Justyna                            Gim Podhorce                       91
5            Wróbel Karolina                         Gim 2 Tomaszów                  91
7            Kubiszyn Beata                         „Promyk” Chodywańce      
7            Tkaczyk Justyna                        „Promyk” Chodywańce       92
9            Biela Kamila                                 Gim Susiec                             91
9            Depka Agnieszka                       Gim Podhorce                       90
9            Goch Joanna                               Gim Lubycza Król.                90
9            Sochan Joanna                           Gim 1 Tomaszów                  91
13          Dobiak Katarzyna                       Gim 1 Tomaszów                  92
13          Jarczak Izabela                            Gim 2 Tomaszów                  92
13          Kawka Magdalena                     Gim 2 Tomaszów                  90
13          Nowak Magda                            Gim Telatyn                           90
17          Borowicz Anna                           Gim Podhorce                       90
17          Deryło Wioleta                           Gim Telatyn                           91
17          Krajewska Ewa                            Gim Tarnawatka                    92
17          Polowiec Angelika                     Gim Tarnawatka                    92
17          Szwed Monika                            Gim Susiec                             91
 
Chłopcy gimnazjum:
 
1          Słoboda Rafał                              Gim Ulhówek                         91
2          Buczkowski Tomasz                    Gim Ulhówek                         90
3          Skowyra Kamil                              Gim Telatyn                           90
4          Nowakowski Grzegorz                 Gim 2 Tomaszów                  90
5          Depka Łukasz                               Gim Podhorce                      
5          Todys Wojciech                          Gim Lubycza Król.                91
7          Ciećko Tomasz                             Gim Bełżec                             91
7          Kostur Kamil                                 Gim Lubycza Król.               
9          Brzyski Paweł                                Gim Lubycza Król.                92
9          Fus Tomasz                                   Gim 2 Tomaszów                  90
9          Marek Mateusz                            Gim Bełżec                             90
9          Momot Dawid                               Gim Lubycza Król.               
13        Dziedzic Filip                                 Gim Susiec                             90
13        Maryńczak Piotr                           Gim Telatyn                           90
13        Szałacki Paweł                               „Samson” Lubycza             
17        Biszczad Mateusz                        Gim Tarnawatka                    90
17        Czernek Kamil                               Gim Tarnawatka                    90
17        Łeszczyszyn Piotr                        Gim Bełżec                             91
17        Malinowski Wojcie                     „Promyk” Chodywańce       92
17        Pitura Mateusz                             Gim 2 Tomaszów                  90
17        Słodki Grzegorz                             Gim Podhorce                       91
17        Todys Łukasz                               „Samson” Lubycza              92
17        Todys Marcin                               Gim Lubycza Król.                90
25        Brodowski Mateusz                     Gim Bełżec                             92
25        Chromiec Kamil                            Gim 1 Tomaszów                  90
25        Cyc arkadiusz                               Gim Rachanie                        91
25        Jachymek Bartłomiej                    Gim 1 Tomaszów                  90
25        Koper Mateusz                             Gim Susiec                             92
25        Nieścior Karol                               Gim 2 Tomaszów                  91
25        Woś Radosław                             Gim 2 Tomaszów                  92
25        Zawiślak Arkad.                           „Promyk” Chodywańce      
33        Bakun Artur                                  Gim Lubycza Król.                91
33        Maksymiak Daniel                       Gim Lubycza Król.               
33        Pokrywka Mateusz                      Gim 2 Tomaszów                  92
33        Rykała Maciej                               Gim Bełżec                             91
 
Dziewczęta szkoła ponadgimnazjalna:
 
1          Danielkiewicz Katarzyna             Zs 1 Tomaszów                    89
2          Pawłowska Barbara                      Zs 2 Tomaszów                    89
3          Rubacha Urszula                          „Samson” Lubycza              88
4          Tabaka Malgorzata                      „Samson” Lubycza              88
 
Chłopcy szkoła ponadgimnazjalna:
 
1          Brzyski Bartosz                             Zs 2 Tomaszów                    87
2          Nowicki Jacek                               „Samson” Lubycza              88
3          Brzyski Kamil                                Zs 1 Tomaszów                    87
4          Sycz Mariusz                                „Samson” Lubycza              87
5          Adamowski Marcin                     Zs 3 Tomaszów                    88
5          Łasocha Damian                          Zs 3 Tomaszów                    87
7          Malec Arkadiusz                          Zs 1 Tomaszów                    88
7          Sławiński Tomasz                         Zs 2 Tomaszów                    88
9          Byra Szymon                                 Zs 3 Tomaszów                    87
9          Lentowicz Piotr                             Zs 3 Tomaszów                    88
9          Majdanik Kamil                            Zs 2 Tomaszów                    89
9          Raczkiewicz Damian                     Zs 1 Tomaszów                    88
 
Punktacja zespołowa
 
         Szkoły podstawowe:
 
1                  SP Tarnoszyn                       99
2                  „Promyk” Chodywańce       93
3                  SP Podhorce                         91
4                  SP Hubinek                           86
5                  SP Łaszczów                         71
6                  SP Michalów                         60
7                  SP Lubycza Król.                  60
8                  SP 2 Tomaszów                    39
9                  SP Gródek                             38
10                SP Kazimierówka                  30
11                SP Tarnawatka                      24
12                SP Wożuczyn                       16
13                SP Niemirówek                      12
14                Samson Lubycza                  9
 
               Gimnazja:
 
1                  Gim Ulhówek                      68
2                  Gim Lubycza Król.             53
3                  Gim 2 Tomaszów                44
4                  Gim Telatyn                        40
5                  Gim Podhorce                     36
6                  Promyk Chodywańce        36
7                  Gim Bełżec                           33
8                  Gim 1 Tomaszów                30
9                  Gim Susiec                          30
10                Gim Rachanie                      24
11                Gim Tarnawatka                 24
12                Samson Lubycza                15
 
         Szkoły ponad gimnzjalne:
 
1                    „Samson” Lubycza         62
2                    ZS 2 Tomaszów              59
3                    ZS 1 Tomaszów              57
4                    ZS 3 Tomaszów              42
 
         Turniej, z udziałem 139 zawodników z 14 szkół podstawowych, 12 gimnazjów i 4 szkół ponadgimnazjlnych po raz 7, zorganizował Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy „Sokół Mechanik” przy Zespole szkół nr 4 w Tomaszowie Lubelskim przy współpracy ze Starostwem Powiatowym /fundator pucharów i dyplomów/.
 
         Organizacja i sędziowanie: Artur Rachański, Mariusz Rachański, Mirosław Drzewosz.
 
  Buźka, jesteś 59867 odwiedzający mechanik  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=