WYNIKI
XIII Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego Dzieci i Młodzieży
w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty Tomaszowskiego
Tomaszów Lubelski, 24.10.2015
Szkoła Podstawowa, kl. I – IV, dziewczęta
1 Gabriela Łysiak SP Hubinek
Szkoła Podstawowa, kl. V – VI, chłopcy
1 Konrad Litkowiec SP Telatyn
2 Kuba Kozioł SP 3 Tomaszów
Szkoła Podstawowa, kl. V – VI, dziewczęta
1 Patrycja Śrutwa SP Hubinek
2 Katarzyna Zawadzka ZSPG Jarczów
3 Gabriela Łysiak SP Hubinek
4 Sylwia Czop SP Tarnawatka
5 Jagoda Cyc SP Michalów
6 Gabriela Żuk SP Hubinek
Gimnazjum, dziewczęta
1 Patrycja Śrutwa SP Hubinek
2 Sandra Litwińczuk G Tarnawatka
3 Aleksandra Słoboda G 2 Tomaszów
4 Gabriela Łysiak SP Hubinek
5 Katarzyna Zawadzka ZSPG Jarczów
6 Jagoda Kaźmierczuk G Ulhówek
7 Żaneta Smutniak G Ulhówek
Gimnazjum, chłopcy
1 Rafał Biszczanik G Lubycza
2 Krystian Czop G Tarnawatka
3 Bartosz Michalski G 1 Tomaszów
4 Dawid Frańczuk G Michalów
5 Emil Mazurkiewicz G 1 Tomaszów
5 Wiktor Żuk G Ulhówek
7 Kamil Kozioł G 1 Tomaszów
7 Maciej Warzocha G 2 Tomaszów
9 Kacper Witt G 1 Tomaszów
9 Jakub Barszczewski G 2 Tomaszów
9 Adrian Okruch G Narol
9 Mario Radomski G Rachanie
13 Bartosz Bondyra G 2 Tomaszów
13 Marcin Buczak G 2 Tomaszów
13 Cezary Kapturkiewicz G 2 Tomaszów
17 Jan Hasiuk G 2 Tomaszów
17 Kamil Hawrylak G 2 Tomaszów
17 Jakub Oberda G 2 Tomaszów
17 Marek Żwirek G Tarnawatka
Szkoła Średnia, dziewczęta
1 Dominika Ratowska ZS 4 Tomaszów
2 Diana Drążek ZS 2 Tomaszów
3 Sandra Litwińczuk G Tarnawatka
4 Patrycja Śrutwa SP Hubinek
5 Katarzyna Zawadzka ZSPG Jarczów
6 Jagoda Kaźmierczuk G Ulhówek
7 Gabriela Łysiak SP Hubinek
Szkoła Średnia, chłopcy
1 Tomasz Biszczanik ZS 4 Tomaszów
2 Daniel Mroczkowski ZS 4 Tomaszów
3 Rafał Biszczanik G Lubycza
4 Andrzej Palak ZS 1 Tomaszów
5 Dawid Frańczuk G Michalów
6 Mario Radomski G Rachanie
7 Maciej Warzocha G 2 Tomaszów
8 Bartosz Bondyra G 2 Tomaszów
Szkoły podstawowe
1 SP Hubinek 128
2 ZSPG Jarczów 42
3 SP Telatyn 20
4 SP 3 Tomaszów 18
5 SP Tarnawatka 14
6 SP Michalów 12
Gimnazja
1 G 2 Tomaszów 106
2 G Tarnawatka 58
3 G Ulhówek 48
4 G 1 Tomaszów 40
5 G Lubycza Król. 36
6 G Michalów 26
7 G Rachanie 21
8 G Narol 9
Szkoły średnie
1 ZS 4 Tomaszów 58
2 ZS 2 Tomaszów 18
3 ZS 1 Tomaszów 14
Z udziałem 50 uczestników z 17 szkół w tym, 6 szkół podstawowych 8 gimnazjów i 3 szkół średnich odbyły się XIII Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty.
Po raz kolejny, dzięki życzliwości Dyrekcji ZS 1 oraz wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego, Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy „Sokół Mechanik”, miał możliwość zorganizowania rywalizacji sportowej dla wszystkich chętnych.
Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni dyplomami. Zwycięzcy poszczególnych kategorii indywidualnych i zespołowych otrzymali puchary a zawodnicy zajmujący miejsce na podium otrzymali pamiątkowe medale.
Obsługę sędziowską stanowili członkowie TUKS: Artur Rachański, Robert Sieradzki, Tomasz Biszczanik i Mirosław Drzewosz.
Wyniki
XIII Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego
w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty
Tomaszów Lubelski, 21.03.2015
Szkoła Podstawowa - dziewczęta
1 Litwińczuk Sandra SP Tarnawatka
2 Śrutwa Patrycja SP Hubinek
3 Smutniak Żaneta SP Hubinek
4 Łysiak Gabriela SP Hubinek
5 Czop Sylwia SP Tarnawatka
Szkoła Podstawowa – chłopcy
1 Litkowiec Konrad SP Telatyn
2 Kozioł Kamil SP 3 Tomaszów
3 Okruch Adrian SP Narol
4 Krawczyk Mateusz SP 3 Tomaszów
5 - 6 Kowalczuk Łukasz SP 3 Tomaszów
5 - 6 Kudelski Tobiasz SP Lubycza Król.
7 Kozioł Kuba SP 3 Tomaszów
Gimnazjum - dziewczęta
1 Żukowska Zuzanna G 2 Tomaszów
2 Litwińczuk Sandra SP Tarnawatka
3 Słoboda Aleksandra G 2 Tomaszów
4 Kaźmierczuk Jagoda G Ulhówek
5 - 6 Smutniak Żaneta SP Hubinek
5 - 6 Śrutwa Patrycja SP Hubinek
7 Kruk Weronika G Ulhówek
Gimnazjum - chłopcy
1 Nowosadowski Karol G Telatyn
2 Palak Andrzej G 2 Tomaszów
3 Kłak Sebastian G Podhorce
4 Biszczanik Rafał G Lubycza
5 - 6 Łyczko Konrad G Michalów
5 - 6 Mroczkowski Daniel G Podhorce
7 - 8 Michalski Bartosz G 1 Tomaszów
7 - 8 Czajka Kacper G Ulhówek
9 - 12 Czop Krystian G Tarnawatka
9 - 12 Mazurkiewicz Emil G 1 Tomaszów
9 - 12 Rybiński Jakub G 2 Tomaszów
9 - 12 Radomski Mario G Rachanie
13 - 16 Barszczewski Jakub G 2 Tomaszów
13 - 16 Frańczuk Dawid G Michalów
13 - 16 Iwanicki Kacper G Tarnawatka
13 - 16 Kulik Dawid G Tarnawatka
17 - 24 Witt Kacper G 1 Tomaszów
17 - 24 Bondyra Bartosz G 2 Tomaszów
17 - 24 Kapturkiewicz Cezary G 2 Tomaszów
17 - 24 Koper Jakub G 2 Tomaszów
17 - 24 Warzocha Maciej G 2 Tomaszów
17 - 24 Kulik Kamil G Tarnawatka
17 - 24 Żwirek Marek G Tarnawatka
Szkoła średnia, dziewczęta
1 Kaźmierczuk Jagoda G Ulhówek
2 Łysiak Gabriela SP Hubinek
3 Kuśmierczuk Natalia ZS 2 Tomaszów
4 Słoboda Aleksandra G 2 Tomaszów
5 - 6 Smutniak Żaneta SP Hubinek
5 - 6 Śrutwa Patrycja SP Hubinek
7 Kruk Weronika G Ulhówek
Szkoła średnia, chłopcy
1 Biszczanik Tomasz ZS 4 Tomaszów
2 Mroczkowski Daniel G Podhorce
3 Kłak Sebastian G Podhorce
4 Biszczanik Rafał G Lubycza
5 - 6 Czop Krystian G Tarnawatka
5 - 6 Palak Andrzej G 2 Tomaszów
7 - 8 Warzocha Maciej G 2 Tomaszów
7 - 8 Radomski Mario G Rachanie
9 - 12 Michalski Bartosz G 1 Tomaszów
9 - 12 Barszczewski Jakub G 2 Tomaszów
9 - 12 Frańczuk Dawid G Michalów
9 - 12 Litkowiec Konrad SP Telatyn
13 - 14 Kapturkiewicz Cezary G 2 Tomaszów
13 - 14 Koper Jakub G 2 Tomaszów
Seniorki
1 Kuśmierczuk Natalia ZS 2 Tomaszów
2 Łysiak Gabriela SP Hubinek
3 Kaźmierczuk Jagoda G Ulhówek
4 Smutniak Żaneta SP Hubinek
Seniorzy
1 Elceser Arkadiusz Oleszyce
2 Rachański Artur Tomaszów
3 Biszczanik Tomasz ZS 4 Tomaszów
4 Sieradzki Robert Gródek
5 - 6 Biszczanik Rafał G Lubycza
5 - 6 Litkowiec Konrad SP Telatyn
7 Radomski Mario G Rachanie
Punktacja zespołowa:
Szkoły Podstawowe
1 SP Hubinek 146
2 SP 3 Tomaszów 56
3 SP Tarnawatka 50
4 SP Telatyn 41
5 SP Narol 16
6 SP Lubycza Król. 12
Gimnazja
1 G 2 Tomaszów 161
2 G Ulhówek 86
3 G Podhorce 62
4 G Lubycza Król. 40
5 G 1 Tomaszów 36
6 G Rachanie 33
7 G Michalów 30
8 G Tarnawatka 30
9 G Telatyn 20
Szkoły Średnie
1 ZS 4 Tomaszów 20
2 ZS 2 Tomaszów 16
W dniu 21.03.2015 z udziałem 74 uczestników z 17 szkół w tym, 6 szkół podstawowych i 9 gimnazjów, odbyły się XIII Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty.
Po raz kolejny, dzięki życzliwości Dyrekcji ZS 1 oraz wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego, Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy „Sokół Mechanik”, miał możliwość zorganizowania rywalizacji sportowej dla wszystkich chętnych.
Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni dyplomami. Zwycięzcy poszczególnych kategorii indywidualnych i zespołowych otrzymali puchary a zawodnicy zajmujący miejsce na podium otrzymali pamiątkowe medale.
Obsługę sędziowską stanowili członkowie TUKS: Artur Rachański, Robert Sieradzki, Tomasz Biszczanik i Mirosław Drzewosz.