TUKS "Sokół Mechanik"
  WYNIKI
 
Wyniki końcowe - Edycja X 2017-2018
M-ce
Imię nazwisko
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Finał
Puchar
 
-
20.11
27.11
04.12
11.12
18.12
08.01
15.01
22.01
12.02
19.02
26.02
05.03
12.03
 
19.03
1
Robert Sieradzki
30
30
35
30
-
35
35
35
30
30
-
35
-
325
2
2
Krystian Czop
35
20
21
35
30
27
25
25
23
21
30
27
35
293
3
3
Dariusz Malinowski
23
27
27
27
35
23
27
30
20
28
23
25
30
279
9
4
Adrian Okruch
27
21
25
25
27
30
21
27
27
25
25
21
25
263
6
5
Mirosław Dudek
-
23
23
-
25
20
30
-
18
23
35
30
27
254
5
6
Janusz Cząstkiewicz
-
-
20
23
-
21
20
23
17
20
21
17
19
201
8
7
Janusz Okruch
-
18
16
21
-
-
19
21
16
17
17
18
16
179
-
8
Andrzej Koper
-
-
-
-
-
18
23
20
25
18
20
23
18
165
-
9
Daniel Czop
25
19
19
19
21
19
-
-
15
16
-
-
-
153
-
10
Tomasz Słomiany
-
17
18
20
23
-
-
-
-
-
16
16
23
133
7
11
Konrad Jewuła
-
16
17
18
20
-
-
-
-
-
19
19
21
130
10
12
Konrad Nowoświat
-
-
-
-
-
25
-
-
19
-
27
20
20
111
11
13
Patryk Margol
-
35
-
-
-
-
-
-
35
35
-
-
-
105
-
14
Daniel Brodowski
-
-
-
-
-
-
16
19
-
19
12
-
17
83
12
15
Waldek Mazurkiewicz
20
16
16
-
-
-
17
-
-
-
-
-
-
69
-
16
Sylwester Bartosik
-
25
30
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
55
-
17
Radosław Zawadzki
-
-
-
-
-
17
18
-
-
-
18
-
-
53
-
18
Bartosz Michalski
21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21
-
19
Bartłomiej Malinowski
-
-
-
-
-
-
-
-
21
-
-
-
-
21
-
20
Michał Kruczko
-
-
-
18
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18
-
21
Tomasz Biszczanik
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1
22
Rafał Biszczanik
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4

 

po turnieju o Puchar Prezesa TUKS, 09.03.2017 r.

m

Zawodnik

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

sum

1

Grzegorz Miecznik

35

30

35

35

30

35

27

30

25

27

15

27

35

50

436

2

Robert Sieradzki

30

35

30

30

27

-

18

20

27

30

25

25

30

60

387

3

Krystian Czop

18

27

27

21

21

15

17

23

21

20

27

23

25

46

331

4

Patryk Margol

-

-

-

-

-

30

35

35

35

35

35

30

21

70

326

5

Mirosław Dudek

27

25

23

27

23

19

25

18

23

23

-

20

18

40

311

6

Konrad Nowoświat

23

20

-

23

16

25

20

17

19

25

21

18

27

36

290

7

Dariusz Malinowski

17

23

18

25

20

18

19

25

-

21

23

14

23

36

282

8

Tomasz Biszczanik

-

-

-

-

35

27

30

27

30

-

30

35

-

54

268

9

Adrian Okruch

16

18

17

21

15

13

14

19

16

15

13

15

17

28

237

10

Janusz Cząstkiewicz

20

17

19

18

12

17

21

14

-

-

19

16

19

36

228

11

Jan Koper

21

19

20

23

18

21

-

-

-

19

-

19

20

36

216

12

Rafał Biszczanik

-

-

-

-

17

20

23

21

20

-

20

21

-

40

182

13

Daniel Czop

14

-

16

17

19

16

16

16

18

18

16

-

-

-

166

14

Bartłomiej Malinowski

-

-

21

-

13

14

-

13

-

14

17

17

-

28

137

15

Kamil Dziura

-

-

-

20

25

23

-

-

-

-

-

-

-

46

114

16

Waldek Mazurkiewicz

15

14

-

-

-

-

-

-

17

12

11

9

15

20

113

17

Marian Woś

12

15

-

-

14

-

15

12

-

17

14

13

-

-

112

18

Janusz Okruch

13

16

16

-

-

-

-

-

-

-

10

12

16

20

103

19

Andrzej Koper

-

-

-

-

-

-

13

11

-

16

-

11

-

28

79

20

Stanisław Predko

-

-

-

-

-

-

-

-

15

11

9

8

13

20

76

21

Mirosław Janiuk

-

-

-

-

-

-

-

-

-

13

12

10

14

20

69

22

Sylwester Bartosik

25

21

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

46

23

Piotr Dziura

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

18

-

-

28

46

24

Bartosz Michalski

19

-

25

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

44

25

Konrad Mazurek

-

-

-

19

-

-

-

15

-

-

-

-

-

-

34

26

Bogdan Malec

11

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

11


 
/edycja VIII po XIII turniejach/, 08.03.2016

Lp
Imię i nazwisko
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
XIII
suma
1
Grzegorz Miecznik
27
23
35
35
27
30
30
23
21
30
35
25
60
401
2
Robert Sieradzki
35
18
23
27
30
35
35
25
23
25
25
-
46
347
3
Sylwester Bartosik
30
25
27
30
23
25
-
20
27
27
23
30
50
337
4
Dariusz Malinowski
23
30
20
19
-
18
25
18
30
21
18
23
42
287
5
Kamil Dziura
21
27
25
25
25
27
27
15
-
-
27
-
38
257
6
Bartłomiej Malinowski
18
21
17
14
17
17
20
21
20
23
20
20
28
256
7
Bogdan  Gwiazdowski
25
16
19
20
19
16
16
16
17
20
21
21
26
252
8
Mirosław Dudek
20
19
18
16
18
13
17
19
11
17
19
17
36
240
9
Konrad Nowoświat
17
-
30
21
16
20
18
13
16
18
16
27
22
234
10
Jan
 Koper
16
12
13
15
14
19
19
-
15
19
15
16
30
203
11
Patryk Margol
-
-
-
-
-
-
-
30
35
35
30
-
70
200
12
Adrian Okruch
14
11
12
12
11
9
15
8
13
12
17
19
24
177
13
Tomasz Biszczanik
-
35
-
-
35
-
-
27
25
16
-
-
54
176
14
Bartosz Michalski
13
13
15
17
12
12
14
11
19
-
13
15
14
168
15
Krystian Czop
-
9
21
23
15
21
23
14
-
14
-
-
14
154
16
Janusz Okruch
19
16
11
-
9
9
8
9
12
13
14
-
16
139
17
Emil Mazurkiewicz
15
14
14
-
8
11
9
9
14
-
-
14
18
139
18
Piotr
Dziura
-
18
16
18
21
23
21
12
-
12
-
-
-
129
19
Rafał Biszczanik
-
20
-
-
20
-
-
17
18
-
-
-
34
109
20
Waldek Mazurkiewicz
-
8
9
-
8
8
8
-
9
15
-
13
16
94
21
Artur Rachański
-
-
-
-
-
-
-
35
-
-
-
35
-
70
22
Daniel Czop
-
-
-
13
9
15
12
8
9
-
-
66
-
66
23
Konrad Mazurek
-
-
-
-
13
14
-
-
-
-
-
18
18
63
24
Roman Sobczyński
-
-
-
11
7
-
-
-
-
-
-
-
-
18
25
Dawid Frańczuk
-
-
-
-
-
-
13
-
-
-
-
-
-
13
26
Michał Sioma
-
-
-
-
-
-
11
-
-
-
-
-
-
11
27
Jacek Pawłucki
-
9
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9
28
Waldemar Palak
-
-
-
9
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9
29
Mario Radomski
-
-
-
-
-
-
9
-
-
-
-
-
-
9
-
Paweł Smoliniec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
32
32
-
Janusz Cząstkiewicz
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
40
40
 
 I  Grand Prix Tomaszowa Lubelskiego w tenisie stołowym  rozegranych w dniu 05.11.2015r.
1.     Sieradzki Robert            - 35 punktów
2.     Bartosik Sylwester        - 30 punktów
3.     Miecznik Grzegorz        - 27punktów
4.     Gwiazdowski Bogdan  - 25 punktów
5.     Malinowski Dariusz      - 23 punktów
6.     Dziura Kamil                  - 21 punktów
7.     Dudek Mirosław           - 20 punktów
8.     Okruch Janusz               - 19 punktów
9.     Malinowski Bartek       - 18 punktów
10.  Nowoświat  Konrad     - 17 punktów
11.  Koper Jan                       - 16 punktów
12.  Mazurkiewicz Emil       -  15punktów
13.  Okruch Adrian               - 14 punktów
14.   Michalski Bartosz         - 13 punktów



 
 
 
 
 
Tabele rozgrywek
Międzywojewódzkiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego
Edycja VII "Mechanik CUP - 2014/15"

VII Puchar Prezesa TUKS "Sokół Mechanik" w Tenisie Stołowym

1      Artur  Rachański         Arti-Barti
2      Tomasz  Biszczanik    One Dwa
3      Robert  Sieradzki        Tar-tar
4      Andrzej Palak             Palak Team
5      Rafał  Biszczanik        One Dwa
6      Krystian  Czop            Tar-tar
7      Konrad  Mazurek        Jol-Ko-Bo
8      Bartosz  Michalski      Arti-Barti
9      Daniel  Czop               Tar-tar
10    Emil  Mazurkiewicz     Czopiarze
11    Adrian Okruch            Kadłubiska
12    Władysław Palak        Palak Team
13    Janusz Okruch           Kadłubiska
14    Dorota Kuceł              Tomaszów Lub.
15    Filip Kuceł                  Tomaszów Lub.




 
 
 
 
 
 
 
Wyniki końcowe / po 39 meczach, stan na dzień 20.04. 2015 /
 
 
 
 
 
 
 
 
m-ce
drużyna
mecze
bilans
rozegrane
wygrane
gry
sety
punkty
1
One Dwa
10
10
38
108
582
2
LZS Korhynie
14
9
14
40
197
3
Jarczów
6
5
20
49
276
4
Tar-tar
11
5
5
15
137
5
Jol-Ko-Bo
5
4
-1
2
33
6
Arti-Barti
8
3
0
11
29
7
Palak Team
9
2
-15
-46
-229
8
Czopiarze
9
1
-37
-112
-636
9
Mech-Ek
6
0
-24
-67
-389
10
 
 
 
 
 
 
 
Punktacja indywidualna
 
m-ce
zawodnik
mecze
wygrane
punkty
sety
małe
1
Biszczanik T
30
27
45
69
388
2
Biszczanik R
30
26
43
60
322
3
Malinowski D
39
24
40
25
163
4
Malinowski B
39
24
40
22
58
5
Rachański A
24
19
35
48
208
6
Czop Krystian
33
17
28
3
57
7
Dziura Kamil
18
15
25
30
179
8
Dziura Piotr
18
15
25
28
147
9
Czop Daniel
24
12
21
7
67
10
Margol P
12
11
18
24
137
11
Palak Andrzej
27
9
16
-26
-129
12
Palak Władysław
27
8
14
-34
-153
13
Sieradzki R
9
7
11
11
63
14
Michalski B
24
4
5
-35
-186
15
Mazurkiewicz E
27
4
7
-58
-330
16
Koper J
6
3
4
1
0
17
Chyżyński M
9
3
3
-6
-45
18
Gwiazdowski B
6
2
3
-5
-14
19
Mazurkiewicz W
18
2
4
-39
-234
20
Pawłucki Jacek
18
1
2
-43
-234
21
Witt Kacper
27
1
1
-76
-445
22
Mazurek K
3
0
0
-6
-19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tabele rozgrywek
Międzywojewódzkiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego
Edycja VI "Mechanik CUP - 2013/14
"

Wyniki końcowe /po rozegraniu 76 meczy/
 
Punktacja zespołowa
 
m-ce
drużyna
mecze
wygrane
gry
sety
małe
1
Super Team
12
12
50
151
799
2
Jarczów
13
12
33
90
450
3
TUKS
14
11
48
128
678
4
Małe Sokoły
12
9
28
78
380
5
LZS
14
9
12
35
302
6
LZS 2
12
6
2
4
75
7
KW-1
18
6
-30
-67
-292
8
Palak
16
5
-24
-50
-190
9
Jolko
11
3
-17
-57
-410
10
Małe TOPKI
15
3
-41
-147
-841
11
Kozak
15
0
-57
-165
-951
 
Punktacja indywidualna
 
m-ce
zawodnik
mecze
wygrane
punkty
sety
małe
1
Margol P
42
38
60
90
463
2
Biszczanik T
38
37
40
97
512
3
Gwiazdowski B
47
37
56
76
450
4
Sieradzki R
39
35
40
85
452
5
Dziura K
38
31
46
63
287
6
Malinowski D
42
29
49
49
311
7
Nowosadowski K
36
27
33
51
267
8
Biszczanik R
34
24
37
36
145
9
Palak A
48
23
38
0
29
10
Koper J
41
21
33
3
89
11
Dziura P
26
20
27
39
196
12
Czop K
50
18
27
-32
-89
13
Kłak S
27
16
22
16
128
14
Malinowski B
28
16
27
7
19
15
Palak W
48
16
26
-29
-103
16
Mazurek K
31
15
23
-11
-76
17
Czop D
45
15
24
-36
-125
18
Nieśpiał M
14
10
15
18
94
19
Pogłodziński L
45
9
17
-78
-452
20
Mazurkiewicz E
45
6
10
-99
-547
21
Mucha R
15
5
3
-12
-52
22
Litkowiec K
13
3
3
-20
-131
23
Majdan W
9
2
3
-15
-90
24
Michalski B
36
2
3
-88
-480
25
Kozak D
45
1
2
-122
-683
26
Witt K
6
0
0
-17
-133
27
Szwed J
24
0
0
-71
-481
 
VI Puchar Prezesa TUKS "Sokół Mechanik" w Tenisie Stołowym
1         Tomasz              Biszczanik
2         Patryk                Margol
3         Robert                Sieradzki
4         Rafał                   Biszczanik
5         Konrad                Łyczko
6         Karol                  Nowosadowski
7         Daniel                 Czop
8         Karolina              Wróbel
9         Krystian              Czop
10       Konrad                Mazurek
11       Konrad                Litkowiec
12       Emil                   Mazurkiewicz
13       Bartosz               Michalski


 
 
 
 
 
Tabele rozgrywek
Międzywojewódzkiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego
Edycja V "Mechanik CUP - 2012/13"

m-ce
drużyna
mecze
wygrane
gry
sety
małe
1
Super Team
15
15
57
154
918
2
T-224
17
15
55
142
716
3
Jarczów
17
13
37
97
511
4
LZS
18
8
8
36
228
5
Opal
8
5
16
43
152
6
Waleczni
13
5
-11
-23
-152
7
Małe Sokoły
14
5
-24
-58
-203
8
Masters
15
5
-17
-45
-257
9
Palak
14
1
-58
-159
-749
10
Nowi
2
0
-10
-28
-135
11
Kozak Team
11
0
-55
-159
-1029
 
 
m-ce
zawodnik
mecze
wygrane
punkty
sety
małe
1
Biszczanik T
44
40
61
93
563
2
Margol P
39
38
58
88
387
3
Sieradzki R
40
36
60
87
507
4
Dziura K
49
36
62
54
233
5
Gwiazdowski B
42
33
48
63
332
6
Malinowski D
51
30
45
36
202
7
Koper J
47
25
35
12
69
8
Dziura P
37
22
38
21
140
9
Mazurek K
35
19
24
10
-10
10
Miecznik G
24
17
29
29
113
11
Bartosik S
24
16
27
21
47
12
Chyżyński M
20
15
24
30
193
13
Biszczanik R
42
15
21
-28
-79
14
Nowosadowski K
42
14
19
-32
-154
15
Nieśpiał M
16
13
22
31
198
16
Kłak S
32
13
22
-18
-114
17
Tworko J
39
13
10
-30
-124
18
Gajewski M
29
12
15
-15
-70
19
Mroczkowski D
26
9
6
-18
-90
20
Gałka D
5
4
1
7
44
21
Malinowski B
10
4
8
-4
-7
22
Palak A
42
4
2
-96
-461
23
Palak W
42
3
0
-95
-428
24
Krajewski
3
1
1
-5
-31
25
Cioch A
1
0
0
-1
-8
26
Predko S
1
0
0
-3
-15
27
Kozak S
3
0
0
-9
-50
28
Tworko M
4
0
0
-12
-41
29
Bucior K
6
0
0
-18
-94
30
Piasecki B
6
0
0
-16
-72
31
Kozak D
30
0
0
-87
-571
32
Pogłodziński L
33
0
0
-95
-609


Wyniki IV edycji :

Tabela rozgrywek
Międzywojewódzkiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego
Edycja IV „Mechanik CUP- 2011/12”
 
Wyniki klasyfikacji indywidualnej
 
 
drużyna
mecz
wygr
set
male
gry
1
Opal Team
17
14
140
691
53
2
Super Team
14
13
134
742
48
3
Elektryk
15
12
91
422
39
4
Jarczów
14
10
70
363
22
5
T 224
12
8
45
264
13
6
LZS 1
16
7
-30
-46
-14
7
CHOO
8
4
6
21
2
8
MAKO
14
3
-77
-378
-30
9
Ostre Kosy
9
2
-56
-372
-21
10
LZS 2
16
2
-122
-670
-42
11
RKS
15
1
-177
-937
-62
12
Przednowek
2
0
-24
-124
-8
 
 
Klasyfikacja zespołowa
 
 
zawodnik
mecze
wygr
sety
małe
1
Miecznik G
54
45
99
471
2
Sieradzki R
48
41
93
511
3
Margol P
45
40
77
342
4
Bartosik S
51
40
77
396
5
Biszczanik T
39
33
82
419
6
Dziura K
42
30
54
261
7
Wojciechowski P
36
25
35
197
8
Malinowski D
54
24
-6
83
9
Dziura P
37
23
34
193
10
Koper J
54
21
-28
-61
11
Gwiazdowski B
32
20
25
161
12
Chyżyński M
30
18
16
64
13
Mazurek K
45
15
-34
-165
14
Malinowski B
45
15
-47
-301
15
Samek R
24
14
11
41
16
Majdan W
48
9
-87
-458
17
Antosz M
45
7
-83
-434
18
Żukowska Z
6
5
12
56
19
Cioch A
7
5
11
87
20
Borys P
23
5
-39
-232
21
Palak W
44
4
-102
-519
22
Gontarz P
3
3
8
26
23
Denys T
6
3
0
-25
24
Palak A
45
3
-109
-588
25
Bartosik M
12
2
-18
-92
26
Przednowek S
3
1
-4
-16
27
Dziura M
7
1
-14
-121
28
Biszczanik R
9
1
-20
-85
29
Przednowek M
3
0
-9
-59
30
Drzewosz M
3
0
-9
-48
31
Przednowek F
4
0
-17
-71

 
 
 
 
 
Tabele rozgrywek
Międzywojewódzkiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego
Edycja III "Mechanik CUP - 2010/11"

 
drużyna
mecz
wygr
set
male
gry
1
„Czarni” Oleszyce 
26
25
261
1391
96
2
„Sokół 1” Tomaszów Lub.
22
19
136
579
54
3
„Nadzieje” Tomaszów
22
16
100
474
46
4
„Opal Team” Tomaszów
22
16
63
214
26
5
„Elektryk” Mechanik
22
14
92
457
43
6
„Krzy-Kon” Cieszanów
27
13
-10
-78
1
7
LZS Korhynie
27
12
-38
-154
-25
8
„Samson” Zamość
15
11
87
475
27
9
„T 224” Tomaszów
18
8
-33
-139
-14
10
WF Tomaszów
13
4
-22
-76
-11
11
Jarczów Team
21
4
-106
-575
-42
12
„Choo” Tomaszów
11
3
-61
-301
-21
13
„Ząbki” Tomaszów
18
2
-128
-626
-49
14
„Starowianka” Stara Wieś
19
2
-192
-908
-73
15
„Weterani” Tomaszów
19
0
-164
-804
-63
 
 
 
 
 
 
 
 
zawodnik
mecze
wygr
sety
małe
 
1
Margol Patrycjusz
109
89
140
664
 
2
Elceser Arkadiusz
80
72
176
908
 
3
Jodłowski Zbigniew
79
64
135
731
 
4
Miecznik Grzesiu
96
61
70
214
 
5
Sieradzki Robert
63
48
87
398
 
6
Biszczanik Tomasz
63
47
73
342
 
7
Dziura Piotr
99
46
-8
-28
 
8
Dziura Kamil
68
45
40
189
 
9
Nowosad Wojtek
54
40
62
258
 
10
Malinowski Darek
84
40
11
61
 
11
Łuszcz Andrzej
45
39
97
556
 
12
Wojciechowski Piotr
57
36
40
224
 
13
Bartosik Sylwek
69
36
13
-17
 
14
Mazurek Kondzik
81
33
-51
-214
 
15
Koper Jan
81
26
-69
-287
 
16
Winiarczyk Bartuś
45
25
18
44
 
17
Gwiazdowski Bogdan
47
21
-17
-46
 
18
Nieśpiał Marcin
45
17
-22
-58
 
19
Czyżyński Mieczysław
29
14
-17
-95
 
20
Gontarz Paweł
40
12
-52
-256
 
21
Todys łukasz
54
10
-87
-429
 
22
Misztal Krzysztof
18
8
-9
-83
 
23
Cioch Andrzej
23
8
0
-37
 
24
Samek Rafał
27
8
-28
-124
 
25
Słomiany Tomasz
57
7
-112
-512
 
26
Predko Stanisław
57
7
-116
-550
 
27
Dziura Michał
60
7
-125
-670
 
28
Goch Adrian
18
6
-20
-112
 
29
Borys Przemysław
38
6
-64
-338
 
30
Cichowlaz Daniel
57
6
-114
-563
 
31
Bartosik Marcin
12
5