TUKS "Sokół Mechanik"
  WYNIKI
 
Wyniki - edycja XI  2018 - 2019

M-ce
Imię nazwisko
1
2
3
4
5
6
7
8
9
SUMA
opłata
 
Data turnieju
16.11
23.11
07.12
04.01
11.01
18.01
25.01
01.02
08.02
 
 
1
Rafał Biszczanik
27
27
35
30
23
35
35
30
35
277
X
2
Mirosław Dudek
30
35
27
27
30
27
23
35
30
264
X
3
Adrian Okruch
35
25
23
25
25
25
30
19
19
226
X
4
Dariusz Malinowski
25
18
23
20
27
23
17
27
27
207
X
5
Krystian Czop
23
30
25
-
20
21
25
21
23
188
X
6
Konrad Jewuła
17
23
-
23
18
17
19
16
21
154
X
7
Tomasz Słomiany
21
20
-
17
16
19
18
18
20
149
X
8
Bartłomiej Malinowski
-
21
21
18
-
18
20
23
18
139
X
9
Daniel Czop
19
16
19
-
21
20
21
20
-
136
X
10
Paweł Okruch
16
17
18
13
15
16
12
12
16
135
X
11
Tomasz Biszczanik
-
-
30
19
-
30
-
25
25
129
X
12
Andrzej Koper
-
19
-
20
19
15
27
-
15
115
 
13
Janusz Cząstkiewicz
18
-
20
21
-
-
14
17
17
107
X
14
Marain Chmielowiec
-
-
-
15
17
14
16
14
13
89
X
15
Patryk Margol
-
-
-
35
35
-
-
-
-
70
X
16
Andrzej Łasocha
-
-
-
16
-
13
13
11
14
67
X
17
Waldek Mazurkiewicz
-
15
17
-
14
-
-
13
-
59
X
18
Igor Gwiazdowski
-
-
-
14
-
-
15
15
12
56
x
19
Konrad Nowoświat
20
-
-
-
-
-
-
-
-
20
 
20
Sebastian Chmielowiec
-
-
-
-
-
12
-
-
-
12
X
21
Dariusz Słomiany
-
-
-
-
-
-
-
-
11
11
X
 
Data turnieju
16.11
23.11
07.12
04.01
11.01
18.01
25.01
01.02
08.02
 
 

Wyniki końcowe - Edycja X 2017-2018
M-ce
Imię nazwisko
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Finał
Puchar
 
-
20.11
27.11
04.12
11.12
18.12
08.01
15.01
22.01
12.02
19.02
26.02
05.03
12.03
 
19.03
1
Robert Sieradzki
30
30
35
30
-
35
35
35
30
30
-
35
-
325
2
2
Krystian Czop
35
20
21
35
30
27
25
25
23
21
30
27
35
293
3
3
Dariusz Malinowski
23
27
27
27
35
23
27
30
20
28
23
25
30
279
9
4
Adrian Okruch
27
21
25
25
27
30
21
27
27
25
25
21
25
263
6
5
Mirosław Dudek
-
23
23
-
25
20
30
-
18
23
35
30
27
254
5
6
Janusz Cząstkiewicz
-
-
20
23
-
21
20
23
17
20
21
17
19
201
8
7
Janusz Okruch
-
18
16
21
-
-
19
21
16
17
17
18
16
179
-
8
Andrzej Koper
-
-
-
-
-
18
23
20
25
18
20
23
18
165
-
9
Daniel Czop
25
19
19
19
21
19
-
-
15
16
-
-
-
153
-
10
Tomasz Słomiany
-
17
18
20
23
-
-
-
-
-
16
16
23
133
7
11
Konrad Jewuła
-
16
17
18
20
-
-
-
-
-
19
19
21
130
10
12
Konrad Nowoświat
-
-
-
-
-
25
-
-
19
-
27
20
20
111
11
13
Patryk Margol
-
35
-
-
-
-
-
-
35
35
-
-
-
105
-
14
Daniel Brodowski
-
-
-
-
-
-
16
19
-
19
12
-
17
83
12
15
Waldek Mazurkiewicz
20
16
16
-
-
-
17
-
-
-
-
-
-
69
-
16
Sylwester Bartosik
-
25
30
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
55
-
17
Radosław Zawadzki
-
-
-
-
-
17
18
-
-
-
18
-
-
53
-
18
Bartosz Michalski
21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21
-
19
Bartłomiej Malinowski
-
-
-
-
-
-
-
-
21
-
-
-
-
21
-
20
Michał Kruczko
-
-
-
18
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18
-
21
Tomasz Biszczanik
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1
22
Rafał Biszczanik
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4

 

po turnieju o Puchar Prezesa TUKS, 09.03.2017 r.

m

Zawodnik

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

sum

1

Grzegorz Miecznik

35

30

35

35

30

35

27

30

25

27

15

27

35

50

436

2

Robert Sieradzki

30

35

30

30

27

-

18

20

27

30

25

25

30

60

387

3

Krystian Czop

18

27

27

21

21

15

17

23

21

20

27

23

25

46

331

4

Patryk Margol

-

-

-

-

-

30

35

35

35

35

35

30

21

70

326

5

Mirosław Dudek

27

25

23

27

23

19

25

18

23

23

-

20

18

40

311

6

Konrad Nowoświat

23

20

-

23

16

25

20

17

19

25

21

18

27

36

290

7

Dariusz Malinowski

17

23

18

25

20

18

19

25

-

21

23

14

23

36

282

8

Tomasz Biszczanik

-

-

-

-

35

27

30

27

30

-

30

35

-

54

268

9

Adrian Okruch

16

18

17

21

15

13

14

19

16

15

13

15

17

28

237

10

Janusz Cząstkiewicz

20

17

19

18

12

17

21

14

-

-

19

16

19

36

228

11

Jan Koper

21

19

20

23

18

21

-

-

-

19

-

19

20

36

216

12

Rafał Biszczanik

-

-

-

-

17

20

23

21

20

-

20

21

-

40

182

13

Daniel Czop

14

-

16

17

19

16

16

16

18

18

16

-

-

-

166

14

Bartłomiej Malinowski

-

-

21

-

13

14

-

13

-

14

17

17

-

28

137

15

Kamil Dziura

-

-

-

20

25

23

-

-

-

-

-

-

-

46

114

16

Waldek Mazurkiewicz

15

14

-

-

-

-

-

-

17

12

11

9

15

20

113

17

Marian Woś

12

15

-

-

14

-

15

12

-

17

14

13

-

-

112

18

Janusz Okruch

13

16

16

-

-

-

-

-

-

-

10

12

16

20

103

19

Andrzej Koper

-

-

-

-

-

-

13

11

-

16

-

11

-

28

79

20

Stanisław Predko

-

-

-

-

-

-

-

-

15

11

9

8

13

20

76

21

Mirosław Janiuk

-

-

-

-

-

-

-

-

-

13

12

10

14

20

69

22

Sylwester Bartosik

25

21

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

46

23

Piotr Dziura

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

18

-

-

28

46

24

Bartosz Michalski

19

-

25

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

44

25

Konrad Mazurek

-

-

-

19

-

-

-

15

-

-

-

-

-

-

34

26

Bogdan Malec

11

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

11


 
/edycja VIII po XIII turniejach/, 08.03.2016

Lp
Imię i nazwisko
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
XIII
suma
1
Grzegorz Miecznik
27
23
35
35
27
30
30
23
21
30
35
25
60
401
2
Robert Sieradzki
35
18
23
27
30
35
35
25
23
25
25
-
46
347
3
Sylwester Bartosik
30
25
27
30
23
25
-
20
27
27
23
30
50
337
4
Dariusz Malinowski
23
30
20
19
-
18
25
18
30
21
18
23
42
287
5
Kamil Dziura
21
27
25
25
25
27
27
15
-
-
27
-
38
257
6
Bartłomiej Malinowski
18
21
17
14
17
17
20
21
20
23
20
20
28
256
7
Bogdan  Gwiazdowski
25
16
19
20
19
16
16
16
17
20
21
21
26
252
8
Mirosław Dudek
20
19
18
16
18
13
17
19
11
17
19
17
36
240
9
Konrad Nowoświat
17
-
30
21
16
20
18
13
16
18
16
27
22
234
10
Jan
 Koper
16
12
13
15
14
19
19
-
15
19
15
16
30
203
11
Patryk Margol
-
-
-
-
-
-
-
30
35
35
30
-
70
200
12
Adrian Okruch
14
11
12
12
11
9
15
8
13
12
17
19
24
177
13
Tomasz Biszczanik
-
35
-
-
35
-
-
27
25
16
-
-
54
176
14
Bartosz Michalski
13
13
15
17
12
12
14
11
19
-
13
15
14
168
15
Krystian Czop
-
9
21
23
15
21
23
14
-
14
-
-
14
154
16
Janusz Okruch
19
16
11
-
9
9
8
9
12
13
14
-
16
139
17
Emil Mazurkiewicz
15
14
14
-
8
11
9
9
14
-
-
14
18
139
18
Piotr
Dziura
-
18
16
18
21
23
21
12
-
12
-
-
-
129
19
Rafał Biszczanik
-
20
-
-
20
-
-
17
18
-
-
-
34
109
20
Waldek Mazurkiewicz
-
8
9
-
8
8
8
-
9
15
-
13
16
94
21
Artur Rachański
-
-
-
-
-
-
-
35
-
-
-
35
-
70
22
Daniel Czop
-
-
-
13
9
15
12
8
9
-
-
66
-
66
23
Konrad Mazurek
-
-
-
-
13
14
-
-
-
-
-
18
18
63
24
Roman Sobczyński
-
-
-
11
7
-
-
-
-
-
-
-
-
18
25
Dawid Frańczuk
-
-
-
-
-
-
13
-
-
-
-
-
-
13
26
Michał Sioma
-
-
-
-
-
-
11
-
-
-
-
-
-
11
27
Jacek Pawłucki
-
9
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9
28
Waldemar Palak
-
-
-
9
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9
29
Mario Radomski
-
-
-
-
-
-
9
-
-
-
-
-
-
9
-
Paweł Smoliniec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
32
32
-
Janusz Cząstkiewicz
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
40
40
 
 I  Grand Prix Tomaszowa Lubelskiego w tenisie stołowym  rozegranych w dniu 05.11.2015r.
1.     Sieradzki Robert            - 35 punktów
2.     Bartosik Sylwester        - 30 punktów
3.     Miecznik Grzegorz        - 27punktów
4.     Gwiazdowski Bogdan  - 25 punktów
5.     Malinowski Dariusz      - 23 punktów
6.     Dziura Kamil                  - 21 punktów
7.     Dudek Mirosław           - 20 punktów
8.     Okruch Janusz               - 19 punktów
9.     Malinowski Bartek       - 18 punktów
10.  Nowoświat  Konrad     - 17 punktów
11.  Koper Jan                       - 16 punktów
12.  Mazurkiewicz Emil       -  15punktów
13.  Okruch Adrian               - 14 punktów
14.   Michalski Bartosz         - 13 punktów



 
 
 
 
 
Tabele rozgrywek
Międzywojewódzkiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego
Edycja VII "Mechanik CUP - 2014/15"

VII Puchar Prezesa TUKS "Sokół Mechanik" w Tenisie Stołowym

1      Artur  Rachański         Arti-Barti
2      Tomasz  Biszczanik    One Dwa
3      Robert  Sieradzki        Tar-tar
4      Andrzej Palak             Palak Team
5      Rafał  Biszczanik        One Dwa
6      Krystian  Czop            Tar-tar
7      Konrad  Mazurek        Jol-Ko-Bo
8      Bartosz  Michalski      Arti-Barti
9      Daniel  Czop               Tar-tar
10    Emil  Mazurkiewicz     Czopiarze
11    Adrian Okruch            Kadłubiska
12    Władysław Palak        Palak Team
13    Janusz Okruch           Kadłubiska
14    Dorota Kuceł              Tomaszów Lub.
15    Filip Kuceł                  Tomaszów Lub.




 
 
 
 
 
 
 
Wyniki końcowe / po 39 meczach, stan na dzień 20.04. 2015 /
 
 
 
 
 
 
 
 
m-ce
drużyna
mecze
bilans
rozegrane
wygrane
gry
sety
punkty
1
One Dwa
10
10
38
108
582
2
LZS Korhynie
14
9
14
40
197
3
Jarczów
6
5
20
49
276
4
Tar-tar
11
5
5
15
137
5
Jol-Ko-Bo
5
4
-1
2
33
6
Arti-Barti
8
3
0
11
29
7
Palak Team
9
2
-15
-46
-229
8
Czopiarze
9
1
-37
-112
-636
9
Mech-Ek
6
0
-24
-67
-389
10
 
 
 
 
 
 
 
Punktacja indywidualna
 
m-ce
zawodnik
mecze
wygrane
punkty
sety
małe
1
Biszczanik T
30
27
45
69
388
2
Biszczanik R
30
26
43
60
322
3
Malinowski D
39
24
40
25
163
4
Malinowski B
39
24
40
22
58
5
Rachański A
24
19
35
48
208
6
Czop Krystian
33
17
28
3
57
7
Dziura Kamil
18
15
25
30
179
8
Dziura Piotr
18
15
25
28
147
9
Czop Daniel
24
12
21
7
67
10
Margol P
12
11
18
24
137
11
Palak Andrzej
27
9
16
-26
-129
12
Palak Władysław
27
8
14
-34
-153
13
Sieradzki R
9
7
11
11
63
14
Michalski B
24
4
5
-35
-186
15
Mazurkiewicz E
27
4
7
-58
-330
16
Koper J
6
3
4
1
0
17
Chyżyński M
9
3
3
-6
-45
18
Gwiazdowski B
6
2
3
-5
-14
19
Mazurkiewicz W
18
2
4
-39
-234
20
Pawłucki Jacek
18
1
2
-43
-234
21
Witt Kacper
27
1
1
-76
-445
22
Mazurek K
3
0
0
-6
-19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tabele rozgrywek
Międzywojewódzkiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego
Edycja VI "Mechanik CUP - 2013/14
"

Wyniki końcowe /po rozegraniu 76 meczy/
 
Punktacja zespołowa
 
m-ce
drużyna
mecze
wygrane
gry
sety
małe
1
Super Team
12
12
50
151
799
2
Jarczów
13
12
33
90
450
3
TUKS
14
11
48
128
678
4
Małe Sokoły
12
9
28
78
380
5
LZS
14
9
12
35
302
6
LZS 2
12
6
2
4
75
7
KW-1
18
6
-30
-67
-292
8
Palak
16
5
-24
-50
-190
9
Jolko
11
3
-17
-57
-410
10
Małe TOPKI
15
3
-41
-147
-841
11
Kozak
15
0
-57
-165
-951
 
Punktacja indywidualna
 
m-ce
zawodnik
mecze
wygrane
punkty
sety
małe
1
Margol P
42
38
60
90
463
2
Biszczanik T
38
37
40
97
512
3
Gwiazdowski B
47
37
56
76
450
4
Sieradzki R
39
35
40
85
452
5
Dziura K
38
31
46
63
287
6
Malinowski D
42
29
49
49
311
7
Nowosadowski K
36
27
33
51
267
8
Biszczanik R
34
24
37
36
145
9
Palak A
48
23
38
0
29
10
Koper J
41
21
33
3
89
11
Dziura P
26
20
27
39
196
12
Czop K
50
18
27
-32
-89
13
Kłak S
27
16
22
16
128
14
Malinowski B
28
16
27
7
19
15
Palak W
48
16
26
-29
-103
16
Mazurek K
31
15
23
-11
-76
17
Czop D
45
15
24
-36
-125
18
Nieśpiał M
14
10
15
18
94
19
Pogłodziński L
45
9
17
-78
-452
20
Mazurkiewicz E
45
6
10
-99
-547
21
Mucha R
15
5
3
-12
-52
22
Litkowiec K
13
3
3
-20
-131
23
Majdan W
9
2
3
-15
-90
24
Michalski B
36
2
3
-88
-480
25
Kozak D
45
1
2
-122
-683
26
Witt K
6
0
0
-17
-133
27
Szwed J
24
0
0
-71
-481
 
VI Puchar Prezesa TUKS "Sokół Mechanik" w Tenisie Stołowym
1         Tomasz              Biszczanik
2         Patryk                Margol
3         Robert                Sieradzki
4         Rafał                   Biszczanik
5         Konrad                Łyczko
6         Karol                  Nowosadowski
7         Daniel                 Czop
8         Karolina              Wróbel
9         Krystian              Czop
10       Konrad                Mazurek
11       Konrad                Litkowiec
12       Emil                   Mazurkiewicz
13       Bartosz               Michalski


 
 
 
 
 
Tabele rozgrywek
Międzywojewódzkiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego
Edycja V "Mechanik CUP - 2012/13"

m-ce
drużyna
mecze
wygrane
gry
sety
małe
1
Super Team
15
15
57
154
918
2
T-224
17
15
55
142
716
3
Jarczów
17
13
37
97
511
4
LZS
18
8
8
36
228
5
Opal
8
5
16
43
152
6
Waleczni
13
5
-11
-23
-152
7
Małe Sokoły
14
5
-24
-58
-203
8
Masters
15
5
-17
-45
-257
9
Palak
14
1
-58
-159
-749
10
Nowi
2
0
-10
-28
-135
11
Kozak Team
11
0
-55
-159
-1029
 
 
m-ce
zawodnik
mecze
wygrane
punkty
sety
małe
1
Biszczanik T
44
40
61
93
563
2
Margol P
39
38
58
88
387
3
Sieradzki R
40
36
60
87
507
4
Dziura K
49
36
62
54
233
5
Gwiazdowski B
42
33
48
63
332
6
Malinowski D
51
30
45
36
202
7
Koper J
47
25
35
12
69
8
Dziura P
37
22
38
21
140
9
Mazurek K
35
19
24
10
-10
10
Miecznik G
24
17
29
29
113
11
Bartosik S
24
16
27
21
47
12
Chyżyński M
20
15
24
30
193
13
Biszczanik R
42
15
21
-28
-79
14
Nowosadowski K
42
14
19
-32
-154
15
Nieśpiał M
16
13
22
31
198
16
Kłak S
32
13
22
-18
-114
17
Tworko J
39
13
10
-30
-124
18
Gajewski M
29
12
15
-15
-70
19
Mroczkowski D
26
9
6
-18
-90
20
Gałka D
5
4
1
7
44
21
Malinowski B
10
4
8
-4
-7
22
Palak A
42
4
2
-96
-461
23
Palak W
42
3
0
-95
-428
24
Krajewski
3
1
1
-5
-31
25
Cioch A
1
0
0
-1
-8
26
Predko S
1
0
0
-3
-15
27
Kozak S
3
0
0
-9
-50
28
Tworko M
4
0
0
-12
-41
29
Bucior K
6
0
0
-18
-94
30
Piasecki B
6
0
0
-16
-72
31
Kozak D
30
0
0
-87
-571
32
Pogłodziński L
33
0
0
-95
-609


Wyniki IV edycji :

Tabela rozgrywek
Międzywojewódzkiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego
Edycja IV „Mechanik CUP- 2011/12”
 
Wyniki klasyfikacji indywidualnej
 
 
drużyna
mecz
wygr
set
male
gry
1
Opal Team
17
14
140
691
53
2
Super Team
14
13
134
742
48
3
Elektryk
15
12
91
422
39
4
Jarczów
14
10
70
363
22
5
T 224
12
8
45
264
13
6
LZS 1
16
7
-30
-46
-14
7
CHOO
8
4
6
21
2
8
MAKO
14
3
-77
-378
-30
9
Ostre Kosy
9
2
-56
-372
-21
10
LZS 2
16
2
-122
-670
-42
11
RKS
15
1
-177
-937
-62
12
Przednowek
2
0
-24
-124
-8
 
 
Klasyfikacja zespołowa
 
 
zawodnik
mecze
wygr
sety
małe
1
Miecznik G
54
45
99
471
2
Sieradzki R
48
41
93
511
3
Margol P
45
40
77
342
4
Bartosik S
51
40
77
396
5
Biszczanik T
39
33
82
419
6
Dziura K
42
30
54
261
7
Wojciechowski P
36
25
35
197
8
Malinowski D
54
24
-6
83
9
Dziura P
37
23
34
193
10
Koper J
54
21
-28
-61
11
Gwiazdowski B
32
20
25
161
12
Chyżyński M
30
18
16
64
13
Mazurek K
45
15
-34
-165
14
Malinowski B
45
15
-47
-301
15
Samek R
24
14
11
41
16
Majdan W
48
9
-87
-458
17
Antosz M
45
7
-83
-434
18
Żukowska Z
6
5
12
56
19
Cioch A
7
5
11
87
20
Borys P
23
5
-39
-232
21
Palak W
44
4
-102
-519
22
Gontarz P
3
3
8
26
23
Denys T
6
3
0
-25
24
Palak A
45
3
-109
-588
25
Bartosik M
12
2
-18
-92
26
Przednowek S
3
1
-4
-16
27
Dziura M
7
1
-14
-121
28
Biszczanik R
9
1
-20
-85
29
Przednowek M
3
0
-9
-59
30
Drzewosz M
3
0
-9
-48
31
Przednowek F
4
0
-17
-71

 
 
 
 
 
Tabele rozgrywek
Międzywojewódzkiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego
Edycja III "Mechanik CUP - 2010/11"

 
drużyna
mecz
wygr
set
male
gry
1
„Czarni” Oleszyce 
26
25
261
1391
96
2
„Sokół 1” Tomaszów Lub.
22
19
136
579
54
3
„Nadzieje” Tomaszów
22
16
100
474
46
4
„Opal Team” Tomaszów
22
16
63
214
26
5
„Elektryk” Mechanik
22
14
92
457
43
6
„Krzy-Kon” Cieszanów
27
13
-10
-78
1
7
LZS Korhynie
27
12
-38
-154
-25
8
„Samson” Zamość
15
11
87