TUKS "Sokół Mechanik"
  Drużyny
 

Drużyny i zawodnicy w odbytych rozgrywkach Ligi Amatorskiej

Oficjalne składy drużyn w rozgrywkach VI edycji:

LP

Drużyna

Zawodnicy

  1.  

Jarczów

Dziura Piotr

Dziura Kamil

Nieśpiał Marcin

  1.  

JOLKO TEAM

Cieszanów

Mazurek Konrad

Szwed Jolanta

  1.  

Kozak

Kozak Danuta

Kozak Sebastian

Pogodziński Ludomir

  1.  

KW-1

Litkowiec Konrad

Czop Krystian

Czop Daniel

  1.  

LZS 2

Malinowski Bartłomiej

Kłak Sebastian

  1.  

LZS Korhynie

Koper Jan

Malinowski Dariusz

  1.  

Małe Sokoły

Nowosadowski Karol

Biszczanik Rafał

Nowosadowski Jacek

  1.  

Małe TOP-SPINKI

Michalski Bartosz

Mazurkiewicz Emil

  1.  

Palak – Team

Palak Władysław

Palak Andrzej

Palak Artur

  1.  

Super Team

Biszczanik Tomasz

Sieradzki Robert
  1.  

TUKS

Margol Patryk

Gwiazdowski Bogdan

  1.  

NASI

To może być Twoja drużyna...


Zawodnicy I edycja:



Drużyna
Zawodnicy
Bełżec
Margol Patryk
Kuśmierczyk Mateusz
Bobry Parcele
Malec Arkadiusz
Raczkiewicz    Damian
Hetman
Czwartkowski Robert
Mazurkiewicz Waldemar
Jarczów
Dziura Kamil
Dziura Piotr
Lubycza
Putkowski Wacław
Korona Edward
Mocca Tom
Wróbel Karolina
Pasieczna Monika
Opal
Nowosad Wojciech
Bogucki Jacek
Orzeł Lipsko
Nowicki Jacek
Brzyski Bartek
Surowiec Dawid
Sokół Mechanik
Sieradzki Robert
Kurzępa Arkadiusz
Bulicz Andrzej
SPR Żurawce
Stanisław Predko
Jan Koper
Tomaszów 180
Chyżyński Mieczysław
Andrzej Cioch
Bogdan Gwiazdowski
Robert Zawadzki
WF – meny
Witold Pitura
Marcin Nieśpiał

Oficjalne składy drużyn w rozgrywkach II edycji:

Drużyna
Zawodnicy
Elektrycy
Patryk Margol
Piotr Wojciechowski
Jarczów
Piotr Dziura
Kamil Dziura
Michał Dziura
Lubycza 1
Bartłomiej Winiarczyk
Łukasz Todys
Lubycza 2
Paweł Brzyski
Dagmara Szałacka
Lubycza 3
Piotr Szałacki
Bartłomiej Malinowski
Choo
Rafał Samek
Marcin Bartosik
LZS Korhynie
Jan Koper
Dariusz Malinowski
Tomaszów 222
Mieczysław Czyżyński
Bogdan Gwiazdowski
Radosław Zawadzki
Andrzej Cioch
WF – meny
Witold Pitura
Marcin Nieśpiał
Sokół II
Grzegorz Miecznik
Sylwester Bartosik
SPR Żurawce
Tomasz Biszczanik
Stanisław Predko
MABOMI
Cieszanów
Jan Borysewicz
Krzysztof Misztal
Konrad Mazurek


Oficjalne składy drużyn w rozgrywkach III edycji:

Drużyna
Zawodnicy
Choo
Tomaszów
Samek Rafał
Goch Adrian
Czarni
Oleszyce
Jodłowski Zbigniew
Elceser Arkadiusz
Elektrycy
Mechanik
Margol Patryk
Wojciechowski Piotr
Jarczów
Dziura Piotr
Dziura Michał
KRZY-KON
Cieszanów
Misztal Krzysztof
Mazurek Konrad
LZS
Korhynie
Koper Jan
Malinowski Dariusz
Malinowski Bartłomiej
Nadzieje
Biszczanik Tomasz
Dziura Kamil
Opal – team
Bartosik Sylwester
Nowosad Wojciech
Sokół I
Tomaszów
Miecznik Grzegorz
Sieradzki Robert
Tomaszów 224
Chyżyński Mieczysław
Gwiazdowski Bogdan
Cioch Andrzej
Weterani
Tomaszów
Janiuk Mirosław
Todys Łukasz
Predko Stanisław
WF – meny
Pitura Witold
Nieśpiał Marcin
Ząbki
Tomaszów
Gontarz Paweł
Borys Przemysław
Samson
Zamość
Łuszcz Andrzej
Winiarczyk Bartłomiej
Starowinka
Stara Wieś
Cichowlaz Daniel
Słomiany Tomasz

* na czerwono drużyna, która nie opłaciła wpisowego.

Oficjalne składy drużyn w rozgrywkach IV edycji:

Choo Tomaszów
Samek Rafał
Bartosik Marcin
Elektrycy  Mechanik
Margol Patryk
Wojciechowski Piotr
Jarczów
Dziura Piotr
Dziura Kamil
MAKO Cieszanów
Antosz Magdalena
Mazurek Konrad
LZS 2 Korhynie
Malinowski Bartłomiej
Majdan Wojciech
Super Team
Biszczanik Tomasz
Sieradzki Robert
Opal – team
Bartosik Sylwester
Nowosad Wojciech
Miecznik Grzegorz
LZS 1 Korhynie
Koper Jan
Malinowski Dariusz
Tomaszów 224
Chyżyński Mieczysław
Gwiazdowski Bogdan
Cioch Andrzej
Ostre Kosy
Denys Tomasz
Gontarz Paweł
RKS
Palak Władysław
Palak Andrzej
Przednowek Team
Przednowek Stanisław
Przednowek Michał
Przednowek Filip


Pół oficjalne składy drużyn V edycji:

 
1
Tomaszów 224
Chyżyński Mieczysław
Gwiazdowski Bogdan
Cioch Andrzej
Margol Patryk
Zawadzki Radosław
 
2
Małe Sokoły
Nowosadowski Karol
Biszczanik Rafał
Nowosadowski Jacek
 
3
LZS Korhynie
Koper Jan
Malinowski Dariusz
Malinowski Bartek
 
4
Jarczów
Dziura Piotr
Dziura Kamil
Nieśpiał Marcin
 
5
WALECZNI Cieszanów
Tworko Marek
Tworko Joachim
Mazurek Konrad
 
6
Opal – Team
Bartosik Sylwester
Nowosad Wojciech
Miecznik Grzegorz
 
7
Palak - Team
Palak Władysław
Palak Andrzej
Palak Artur
 
8
Kozak
Kozak Danuta
Pogłodziński Ludomir
Kozak Sebastian
 
9
Super Team
Biszczanik Tomasz
Sieradzki Robert
Predko Stanisław
 
10
Nowi
Katarzyna Bucior
Bogdan Piasecki
 
11
Masters
Kamil Kłak
Daniel Mroczkowski


W edycji nr 2, Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego /sezon 2009/2010/ zagrali:

...dali się "złapać w obiektywie":



Z rakietką w dłoni:














W poprzednich rozgrywkach grali:



"Orzeł" Lipsko

1. Bartosz Brzyski
2. Jacek Nowicki
3. Dawid Surowiec


WF - meny
1. Witold Pitura
2. Marcin Nieśpiał


"Sokół" Mechanik
1. Robert Sieradzki
2. Arkadiusz Kurzępa
3. Andrzej Bulicz


Lubycza Królewska
1. Wacław Putkowski
2. Edward Korona


"Bobry" Parcele
1. Damian Raczkiewicz
2. Paweł Malec


SPR Żurawce
1. Jan Koper
2. Stanisław Predko


Mocca Toma
1. Karolina Wróbel
2. Monika Pasieczna


Tomaszów 180
1. Bogdan Gwiazdowski
2. Mieczysław Chyżyński
3. Andrzej Cioch
4. Radosław Zawadzki


Hetman
1. Robert Czwartkowski
2. Waldemar Mazurkiewicz
3. Mirosław Drzewosz
Bełżec
1. Patryk Margol
2. Mateusz Kuśmierczak
3. Tomasz Biszczanik


Jarczów
1. Kamil Dziura
2. Piotr Dziura


Opal
1. Wojciech Nowosad
2. Jacek Bogucki



 
  Buźka, jesteś 60275 odwiedzający mechanik  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=